Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Eylül 2021, 12:55   #20
Otis
"The ALpha"
Otis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Yazgı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrik ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bey

Hayatınızda size yön veren, sevdiğiniz bir söz var mıdır bizimle paylaşır mısınız?
Yazmak sizin için ne ifade ediyor ve yazmaya ne zaman başladınız?
Forumda sevdiğiniz üç kişinin nickini istesem kimleri söylersiniz?

Teşekkürler.

öncelikle bu güzel sorular için çok teşekkür ederim

Editör grubumuzun sorumlusundan da daha azı beklenemezdi sanırım...

"Bir zincir en zayıf halkası kadar güçlüdür" sözü benim için çok ama çok büyük öneme sahip hayatımda ilke edindiğim deyişlerden birisidir.

Yazmak benim için içimdeki duyguları karşımdakini kırmadan ifade edebilmenin düzeltilebilir yoludur zira dilimizin kemiği yok yaydan çıkan ok ve ağızdan çıkan sözün geri dönüşü olmuyor ama yazmak çok daha güvenli ben ilk okuldan beri kompozisyonda ve hitap konusunda iyi olmuşumdur her zaman konuşmacı ve katılımcı kişiliğimle ön plana çıktım. daha okuma bilmezken bile duvarlara kömürle yazılar yazardım...

Forumda sevdiğim pek çok arkadaş olsa da öneme haiz olan 3 isim derseniz ;

ben hayatım boyunca sınırları zorlamış zorlamayı seven birisi oldum

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] + @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] diyerek 3+1 bonus yapalım olur değil mi?

Ne kadar anlatsan da boş,
Karşındakinin anladığı kadarsın...