Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Eylül 2021, 11:31   #5
EsrarLı
Dalımı incitenin Ağacını kökünden Sökerim...
EsrarLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kendi döngülerini yaratabilmek icin insanlari kobay haline getirdiler lafla olmuyo arkadaslar ben bi memur yada bi millet vekili yada bi iş adami deilim işciyim calisanim calismam gerekiyor biraz bu yonden bakalim ne yapayim ? İş calisma var patronlarin kodomanlarin kesesi azalmasin diye calisma yasagi hikaye haftasonu eve hapset hafta arasi ise başlarim öyle duzene gecelim arkadaslar bu piskolojiyi kimsenin umrunda deilsiniiz deiliz emin olun buna devleti soyup sogana cevirdiler. Meclisten surekli vergi yasasi ceza yasasi bilmem ne yasasi cikior verme yasasi yok hep alma yasasi yildirma biktirma dalgami geciyorlar hayirdir ? Katilmiyorum arkadaslar ben cumhurbaskanida olsa bakanda olsa kim olursa olsun muslumanim deyip insanlarin duygu ve dusuncelerini kullanip kendine servet yapan kim varsa benim icin vatan hainidir işki durum degisirse oldugum yerden sehirden başlarim makam mevki ıvir zivir bilmen ne hikaye kim olursa olsun ölmesi gerekiyorsa yaşamasin patlama aşamasina getirdiler insanlari bu ne lan