Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Ağustos 2021, 22:00   #1
S4S
AdanaDemirSpor
S4S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Bazen Gitmek Gerekir !

Bazen İnsanlardan Uzaklaşırsın Çok Sevdiğin İçin , Onu Kırmamak İçin , Bütün Geçmişi Unutup Sessiz Sakin Çekip Gidersin.Çünkü Konuşunca Bilirsin Karşındakı İnsanin Kalbi Kırılır , Üzülür , Ama Sen Kıyamazsın İşte Sırf ' o ' Üzülmesin Kırılmasın Dıye Gitmek Çok Zor Olsada Gidersin , Ama Aradan Aylar Geçer Bi Haber Gelir ' ben Onun gibi bir adam tanımadım .' Diye Bütün Geçmişi Veya Yaşananları Unutturur Sana. Sanki İlk Defa Tanışıyon Gibi Konuşuyon Gibi Mutlu Olursun.. İşte Böyle Bişeydi Bizdeki Bazı Şeyler , Gittim Desende Gidemezsin Çünkü Aklın Hep Arkada Bıraktığın Kişide Kalır.Geriye Dönüp Baktığın Zaman İyi ki Tanımışım Dediğin İnsanlar Var Ama Sen Onları Kaybetmemek İçin Kendını Uzaklaştırmışsın.Bazen İnsan İstemesede Gitmeyi tercih Ediyor Çünkü Bazı İnsanları Kırmamanın En İyi Yolu Gitmekdır.Ama Bu Gitmelerin Elbet Bir Dönüşü Oluyor.Şimdi Biz Bu Dönüş Yolundayız İşde.Hiçbir Zaman İçimizden Atamadığımız İnsanları Geride Bırakıp Gidemiyoruz. Sen Sadece Gittiğini Sanıyorsun Ama Arkada Bıraktığın Kişi İle Yaşıyorsun, İçinden Atamıyorsun , Aklından Çıkmıyor İçin Parçalansada Elinden Hiç Birşey Gelmiyor.Belki Sen Kendi Benliğinden Kişiliğinden Ödün Veriyosun Vereceksin de Bazı Dostluklar Bunu Gerektirir..

Çünkü İyiki Tanımışım Dediğim İnsanların Bende Yeri Hiç Bir Zaman Dolmuyor.

Sen Yeter Ki Çocuk Gibi Davran Gönlümde Salıncağın Hazır Bebeğim ~

#ads