Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Ağustos 2021, 18:36   #22
Yazgı
Huysuz ve tatlı kadın..
Yazgı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
JeSteR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ablamı anlatmaya kelimeler yetmez ben bunu diyim siz anlayın )
Ah Jester Ah çekirge sen benden çektin ben de senden. Sonunda nasıl abla kardeş olduk bilmiyorum ama hep güzel kal. Seviliyorsun.

Alıntı:
Arjin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] seni cok tanimam ama tanidigim kadariyla cok içten ve naifsin Saygilar.. <3
Arjin hanımcım çok teşekkür ederim. Saygılar benden <3

Alıntı:
PuSLu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Karalayalım bizde bişiler o zaman ;

Beni çok iyi tanıyan anlayan ve 1 kelimemden veya bir emojiden bile ne demek istediğimi anlayan bir insan. Düşünceli kibar yardım sever birisi. Her zaman bulunduğu ortamda kendini ifade edebilen yaptığı yorumlar olsun düşünceler olsun ön planla olan ve hiç bir zaman şımarmayan gönüllerde yer eden bir karaktere sahip. Allah yüzünü hep güldürsün. Mutlu bir hayat geçirmen dileği ile..

Bazen tartışsakta genel itibari birbirimizi anlayabiliyoruz die ümit ediyorum

Huysuz ve tatlı kadın
Puslu sen de beni bir kelimeyle özetliyorsun ya bazen öylece kalıyorum. Gerçekten beni benden daha iyi anlayıp daha iyi ifade eden bir insansın. Kırgınlık olsa da dargınlık olmaz aramızda umarım. Her zaman değerlisin. Ne yaparsam yapayım başım sıkıştığında kapısını çalabileceğim ilk kişisin. Hem gömersin hem översin ahaha. Laf da değil iyi ki varsın.

Alıntı:
FesLeğen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kalbinin güzelliği yüzüne yansımış olan naif hatunum benim.. Senin en yurekten duygularını ince düşüncelerini kimseyi kırmadan herkesle her insanla yaptığın içten sohbeti ve sevgi dolu duruşunla ıyi ki tanımışım dediğim yüreği öpülesi insan
Yüreği güzelim benim çok teşekkür ederim. Ben de seni iyi ki tanımışım. Enerjin, neşen daim olsun. Her zaman mutlu ve her zaman yanımda ol. Seviyorum seni. :*

Alıntı:
Ruyanur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yazgı hanimcigim kendine özgü duruşu olan, hassas ve sevgi dolu yüreği olan bir melek gibidir.
İyiki senı tanımışım Yazgıcım
Canim benim ben de seni iyi ki tanıdım. Kırılgan kalpli hassas hatun sana kapım da kalbim de hep açık:*

Alıntı:
Siyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğine sağlik kendisinin. Bdjsb
Sizin de emeğinize sağlık HUYSUZ bey. Sjsjsj

Alıntı:
baL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@Yazgi Sevdigim birisin yazilari ile yaklasimi ile kendini sevdiren saydiran tatli bir insan
Bal gibi hanımcım bal hanımcım teşekkür ederim. <3

Alıntı:
Ecem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımı pek tanımam ama dışardan gördüğüm kadarıyla kendi çizgisinde yürüyen naif kibar güzel kişiliği karakteri olan bir hanımefendi anlatılmaz yaşanır..
Tesekkur ederim Ecem hanımcım. Uzaktan bir kişinin gözlemi ve bu şekilde yorumları insanı gerçekten mutlu ediyor. Yaşayalım. <3