Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Ağustos 2021, 21:56   #18
BoSs
...HÜKÜMSÜZ...
BoSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
KheS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Oyun kurallarını kimse bilmiyor o zaman mademki öyle bize neden berabere kalındı denildi onu es geçtim oyunun kuralları bile belirlenmedi hatta oyuna başlamadan önce sordum kaçta biter diye kimseden ses çıkmadı bende normal bişekilde başlattım tamam yenildik en azından berabere kalındı denilip sonrasında bize bi bilgi sunulabilirdi elendiniz diye paylaşımda görmesek haberimiz olmuyacaktı neyse iyi olan kazansın umursanmıyorsam ben bi yerde olmak istemem herşey için eyw
Dostum oyun kurallarının bilinmedigi bir durum yok. Turnuvayı planlarken bunların hepsi düşünüldü, konuşuldu. Sadece 2 oyun esnasında oyun takibine geç kalındı. Bu kararı daha önce almış değiliz. Sizlere bilgilendirme zaten yapılacaktı.Bunu yakın arkadaslarinda biliyor. Berabere kaldıniz demek karşı tarafa hakaret olur çünkü berabere kalma durumunuz yok. Sadece yanlış oynanmış bir oyun kazanmış bir takım ve mağdur olmuş bir takım var. Gayet mantıklı bir çözüm buludugumuza inanıyorum. Kimsenin hakkının yenmedigi bir çözüm. Turnuva başlarken de söyledim. Eğlenmek için düzenlediğimiz bir organizasyon. Gereksiz böyle olaylara yer vermeyelim. Bulduğumuz çözüm de de hadi gelin oynayinlik bir durum yok. Size de haksızlık oluyor diğer türlü. Oyunu yanlış oynamissiniz. Dolayısıyla kaybetmiş sayilmiyorsunuz. Sadece rakibin emeğini de hiçe sayamayiz. Yanlış bir karar aldığımızı düşünen var ise yazabilir. Sizde hakkınız olan bir oyunu tekrar oynayacaksınız. Ki bunu zaten siz söylediniz tekrar oynamak istiyoruz diye. Berabere kalma durumunu savunmanizin sebebi ise orada ki arkadaşımızın yanlış bir politika izlemesi. İlk oyun olur böyle şeyler. Daha olgun profesyonel yaklaşalim senden ricam dostluk bakidir her zaman. Biseyleri bitirmek en kolay olan şey. Şeker ver keyfimiz yerine gelsin @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dişli rakiptir benden söylemesi

Yaşadığım kayıplarda kazancımdır. Ben asla kaybetmem.

İLLEGALİ SEVİN

E-İMZALIDIR

www.İrcForumu.org