Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Ağustos 2021, 21:23   #15
Başak
Kayıtlı Üye
Başak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
BoSs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Berabere kalma durumu yok. Oyun tablonuz incelendi. İlk 0 puana düşen takım sizsiniz. Rakibiniz okey vurmuş bir anda 8 puan indirmiş. Siz 4'er 4'er indirmişsiniz puanları. 3 oyun biz 3 oyun onlar kazandı berabere gibi bir durum olamaz. Veyahut orada ki bir arkadaşımızın yanlış hamlesi olan puanları toplayıp 64-64 berabere demesi sizi yanlış yönlendirmiş. Normal olan puandan düşmeli bir oyun ve ilk 0'a düşen oyunu kaybeder. Mantık budur. Orada ki arkadaşlarımızın yanlış yönlendirmesinden dolayı sizler arasında berabere kaldığınıza inanma durumu olmuş kardeşim. Önemsenmeme durumu yok. İlk tur oyunları bittikten sonra siz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşlarımız arasında tekrar bir oyun oynatacağız. Kazanan turu atlar. Sebebi ise sizin berabere kalma durumunuz değil. Siz berabere kalmadınız oyunu kaybettiniz. Ama oyun renksiz olması gerekirken siz ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] renkli oynamışsınız bundan dolayı hem karşı tarafın hakkını yememek hem de sizlerin hakkını yememek için sizleri tekrar karşılaştıracağız. Ve kazanan turu atlayacak. Gayet adil bir tutum olduğunu düşünüyoruz. Değişen bir şey yok. Tekrar oynamak istiyorsunuz diye biliyordum. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımızın bu durumdan haberi bile yok direkt kabullendiler ama haksızlığa müsaade etmeyeceğimizden sizleri karşılaştırma kararı aldık. Herkese keyifli oyunlar.
Ben Bilmiyordum,Ama Hiç Sorun Değil)@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kabul ederse