Konu: Tutku
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Mart 2024, 04:52   #1
KARAŞAİR
Editör
KARAŞAİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Tutku

<p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:Arial,sans-serif"><em>TUTKU</em></span></span></p>

<p>&nbsp;</p>

<p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:Arial,sans-serif"><em>Tutkulu bir aşkla seni seviyorum&nbsp;</em></span></span></p>

<p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:Arial,sans-serif"><em>Narin ellerini tutarken</em></span></span></p>

<p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:Arial,sans-serif"><em>Tutuluyor dilim konuşamıyorum</em></span></span></p>

<p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:Arial,sans-serif"><em>Yanan dudaklarım dudaklarındayken</em></span></span></p>

<p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:Arial,sans-serif"><em>H&uuml;lyadayım sanıyorum&nbsp;</em></span></span></p>

<p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:Arial,sans-serif"><em>Oyalama artık beni nolursun</em></span></span></p>

<p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:Arial,sans-serif"><em>Zaman akmasın biz vuslata ererken</em></span></span></p>

<p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:Arial,sans-serif"><em>Aşkımıza engel tanımıyorum</em></span></span></p>