Konu: Reva mı!!!
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Mart 2024, 02:44   #1
Bade
Editör
Bade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Reva mı!!!

<p>İ&ccedil;imden kopuyor sanki birşeyler, i&ccedil;im acıyor canım yanıyor, kalbim parampar&ccedil;a bir hal alıyor,</p>

<p>Ve bunu izlemek sana b&uuml;y&uuml;k keyif veriyor, bunun farkındayım; &ccedil;&uuml;nk&uuml; sende iyi biliyorsun ki yine her defasında aynı tutumu ve davranışları sergiliyor ve yine aynı acıyı hissettirmeyi, &uuml;zmeyi, kırmayı ve beni&nbsp; bu kadar değersiz hissettirmeyi başarabiliyorsun ya tebrik ediyorum seni g&uuml;zel oynuyorsun...</p>

<p>Reva mı sence bu?</p>

<p>Ben kendimi sana bu kadar teslim etmişken, bu kadar bağlanmışken seni herşeyin &uuml;zerinde tutmuşken senin bana hissettirdiğin bu acı ve &uuml;z&uuml;nt&uuml; bana Reva mı?</p>

<p>Ya benim sana olan zaaf'ım, ve beni her defasında b&ouml;yle &uuml;zmene ve yarı yolda bırakışına&nbsp; rağmen, yine&nbsp; benim sana yenilip tekrar tekrar g&uuml;venipte sana gelişim; belkide bu y&uuml;zden b&ouml;yle yapıyorsun &ccedil;&uuml;nk&uuml; sana dayanamayıp aptalca gelebileceğimi biliyorsun.</p>

<p>Ve yine yoruldum, &uuml;z&uuml;ld&uuml;m, kırıldım demekten ve bir daha asla sana ve o s&uuml;sl&uuml; c&uuml;mlelerine kanmayacağımı dile getirmeme rağmen yine her defasında kendimi sende buluşum Reva mı?</p>

<p>Yapma bunu bana yapma hayatımdan &ccedil;ıkaramadığım ama hayatımda olmasını istemediğim insan.</p>

<p>Beni benimle bırak ve hayatımdan sessizce &ccedil;ık git!!!</p>

<p>Ve bundan sonra&nbsp; ne sen b&ouml;yle sevilirsin ne de ben birdaha b&ouml;yle severim...</p>

<p>&nbsp;</p>

İnsanı eksilten kaybedişleri değil; zannedişleridir.....