Konu: PuSLu
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Haziran 2021, 10:57   #2
PuSLu
Far From The World..
PuSLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Yazgı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sevdiğine melek sevmediğine zulüm ahahah. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] candır canımdır. Kimseyle kiyaslanamayacak kadar özel bir yere sahip bende. Kırılsa da kırmaz, üzülse de üzmez. Tabi ki bu durum sevdiği insanlara karşı böyledir. Her zaman kendini bilir. İnsanları çok iyi tanır ve herkese aynı değildir. Yufka yüreği ve merhameti dünyalar kadardır. Hayatında yer edinmişseniz öylesine değildir, size gerçekten değer vermiştir.
Çok insan tanıdım bu hayatta hem iş olsun hem sanal olsun. Bazı insanlar vardır değeri hiç birşey ile değişilmez. Yerin değerin önemin bende çok farklı senin. Güzel özetlemissin beni. Evet biraz zülümkar olabiliyorum sevmediğim ve deger vermediğim insanlara karşı buda bir duruş aslında benim için karakter meselesi. Kendim olmakla alakalı önemli olanda bu bence. Başkasından gördüklerinle değil kendi bildiklerinle bu hayatta bir duruş sergilemek. Senin gibi bir melek tanıdığım içinde şanslıyım biliyorsun ben şanssız birisyim

Ve ne diyorduk İyi ki hayallerimiz görmüyorlar. Görseler onuda çalarlar ya makisteyen: