Konu: yeSa
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Ekim 2023, 16:01   #4
yeSa
yeSa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
eLsaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ile, birlikte daha önce aynı alanda olup yol aldığım bir arkadaşım.

kendisinin şiirleri, ve yapılan emeklere de her zaman hakkını veren, kimseyi ayırdım etmeden duruşu ile belli eden bir arkadaşım.

iyi ki tanıdım seni @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ' cımm, başarılar hep seninle olsun 💕

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

@eLsaa güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim. 🌼 Çok mutlu oldum, emek benim için çok önemli bulunduğum yerlerde emeklerimin karşılığını alamayıp kırgın ayrıldığım için bir sorumlu olarak ekibimin vermiş olduğu emekler benim için çok önemli değerli, ayrımcılık yapmadan, ekibime oyle hissetirmemek için elimden gelen her şeyi yapıyorum her zaman. Sende iyiki varsin, iyiki tanıdım başarılar hep seninlede olsun 🩷

Alıntı:
ConteS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kalemi ve yüreği sağlam bir editör
bir o kadar da naif
umarım her şey gönlünce olur.

Teşekkür ederim, kalemimi beğenmenize çok onore oldum, sevindim. Umarım sizinde her şey gönlünüzce olsun her zaman 🩷🌼

Alıntı:
Haje Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yıllardır tanırım.
Hiç kendini bozmadı.
Herzaman dobra açık sözlü kaldı.
Bu huyunu da severim.
Aramızda mesafeler olsada benim için değerlidir
Hep mutlu huzurlu ol iyki varSın.
Kalemin daim olsun

Teşekkür ederim şaşırttın beni, güzel düşüncelerin için de sevindim, mutlu oldum, sende ailenle hep mutlu, huzurlu ol. 🌼🩷