Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Temmuz 2023, 15:19   #10
Merve
Merve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ESinti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'ciğim.
Öncelikle seni tebrik ediyorum, havanın çok sıcak olmasından dolayı sana soğuk ice coffee ikram edeyim ve sorularıma geçiyorum.
Afiyet olsun.

1* Hayvanları çok seviyorsun bilmeyen kalmadı
Elinden gelse onlar için neler yapmak isterdin?

2* Evlenecek olsan Partnerinde ama hayvanlara karşı alerjisi olsa ne gibi tepkin olurdu?

3* irc de insanların duyarlı olmaları için ne gibi önerilerde bulunurdun?

Teşekkürler haftanın konuğu olarak başarılar dilerim
Merhaba sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cim.. Bu güzel ikramın için çok teşekkür ederim....Ellerine sağlık...

Hemen sorularının cevaplarına geçiyorum...

1* Evet hayvanları çok seviyorum...Onlar için canımı verecek kadar çok seviyorum hem de...
Elimden gelse bir tane daha kedi bir tane daha köpek sahiplenmek isterdim ya da onlara korunaklı barınak yaptırırdım..Hiç bir hayvanın sokaklarda kalmasını istemezdim....

2* Evlenecek olsam eşimin hayvanlara karşı alerjisi olsa ne yapardım? İlk önce tanışma aşamasın da sorardım ..Benim böyle böyle hayvanlarım var...Onlarla yaşamak ister misin? Ya da yaşayabilir misin? O da hayır derse ,Hayvanlarımdan vazgeçerdim ...Ya da abime bırakırdım ....

3* İrc da ki üyelerin duyarlı olmaları için önerebileceğim şeyler..

İlk önce anlayış, hoşgörü ...Bunlar olursa zaten bir sorun olmaz diye düşünüyorum...

Çok teşekkür ederim..Şimdi yazlıkta olduğum için ve bilgisayarım olmadığı için sorulara geç cevap verebiliyorum.. Kusura bakmayın....

Hayvan severlik bir ünvan değildir.İnsan olmanın gereğidir..

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]