Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Temmuz 2023, 00:22   #51
KahKaha
KahKaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Absent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bi kaç tane daha sorayım gelmişken..

Yazmayı çok seviyosun ya hani.. Bir kitap yazsan içeriği ne olurdu?
Sarhoş oldu mu bilmiyorum ama olduysan, sarhoşken yağtığın en çılgın şey neydi?
Forumdan biriyle aynı evi paylaşmak zorunda olsan, kimi seçerdin?
30 yaşına kadar bekar olan birisi, sence evde kalmış mıdır yoksa hala bir ihtimal var mıdır?
EKK(evde kalmış kızlar) için ne gibi tavsiyelerde bulunursun?

Sen bunları cevapla hele, ben canım sıkılırsa yine gelirim
Hay canına yandımının Absent’ı… Sen hiç kul hakkı diye bir şey duydun mu? Canı sıkılırsa gelirmiş

Yazmayı çok seviyosun ya hani.. Bir kitap yazsan içeriği ne olurdu?

Bir ara sanal dünya hakkında yazmayı düşündüm. Kitabın ismi hazır
Bir de, ölmeden, kardeşime ve belki onun çocuklarına kalsın diye, şu kaza sonrasını yazmak istiyorum. Basılmasa da olur. O aile içinde kalsa yeter.
Bir ara 4-5 sayfalık, kurgu ve karanlık bir hikaye yazmıştım. Inanır mısın ismi de “Sensin P.ç”ti Yazarken çok keyif aldığımı hissetmiştim. Öyle bir şeyi de deneyebilirim.

Sarhoş oldu mu bilmiyorum ama olduysan, sarhoşken yağtığın en çılgın şey neydi?

Oldum ama bir çılgınlık yapmadım. Çok şükür yanımda güvendiğim arkadaşlarım vardı. Fazlaca sevecen ve arkadaş canlısı oluyorum ben sarhoşken.

Bir de sürekli kıkırdıyorum. O yüzden sadece bir kere insan içinde sarhoş oldum, sonra arkadaşlarla odaya gidip uyuduk.

Forumdan biriyle aynı evi paylaşmak zorunda olsan, kimi seçerdin?
@Esinti!
Hem tertipli düzenli, hem güzel yemek yapıyor, hem gülmeyi seviyor. Bir ailesi olmasa takıl bana hayatını yaşa diyeceğim ama diyemiyorum işte

30 yaşına kadar bekar olan birisi, sence evde kalmış mıdır yoksa hala bir ihtimal var mıdır?

Ben sana şimdi burdan bir duyar çarpardım ama dost var düşman var
Evde kalmış, baba evinden ayrılıp koca evine gitmemiş anlamında kullanıldığı için bence Allah korumuş ve evde kalmıştır. Türk teyzesine göre ise hala bir ihtimal vardır.

EKK(evde kalmış kızlar) için ne gibi tavsiyelerde bulunursun?

1. Arkadaşlarını iyi seçsinler. Kadim dost özellikle, çok ince ince düşünülmeli.
2. Evliler sapıtıp, bekarlara göz dikmemiş olsa size de iyi birer kısmet çıkardı mutlaka ama hak yiyen b.k yesin deyip geçin.
3. Koca iyi bir şey olsa adını gonca koyarlarmış, bunu asla unutmayın.
4. Kazandığınız paranın tamamı sizin, kimseyle paylaşmak zorunda olmadığınız için şükredin

Ve ciddi olarak tek tavsiyem…
5. En iyi ihtimalle ortalama bir evlilik hayatı yaşayacağınız biriyle sırf geç kalıyorum diye 30 yıl geçireceğinize, birbirinize saygınızı yitirmeden, tadına doyulmayacak 10 yıllık bir evlilik hayatınızın olabilmesi için beklemek çok daha iyi bir seçenektir.