Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Temmuz 2023, 08:53   #31
KahKaha
KahKaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Absent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Amma uzun yazmışsın yine bee. İki buçuğa kadar okudum gerisi kaldı. Okuyabileceğim kadar cevapla şunları :kufur

Bi tane daha..

Kalbini çalabilecek biri, ne gibi kriterlere sahip olmalıdır. Ya da hayalindeki erkeği anlatır mısın?
Alıntı:
Absent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Her etiketlediğinde tek tek bişeyler soracam fragman olarak. En müsait zamanda bombardımana tutabilirimde Diğerini cevaplamadan standart sorumuda sorayım.

Beni bana anlatır mısın?
Etiketlemeden iki soruna birden cevap vereyim dedim.
Sorularından korktuğumdan falan değil, pis pis sırıtma

Al sana hayalimdeki erkek…

Hem yardımsever, hem merhametli, hem başarılı, hem baktıkça insanın içi ve ufku açılıyor, hem de… Neyse daha fazla çirkinleşmeyeceğim
Ciddi bir sorunu var yalnız, evli
Boşandığı gün olduğu şehre taşınıcam :rofl

Aaa bak @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], sorunun cevabını da buldum, aşık olursam yapacağım ilk çılgınlık aynı sokağa taşınmak olacak

Seni sana forum ahalisinden özür dileyerek anlatıcam… Çünkü Serkan küfürsüz anlatılmaz
Günahıyla sevabıyla hayatını sahiplenmiş, p.çliği kadar merhametine de güvenilebilecek, adamına göre muamele etmekte markalaşmış birisin. İnsanların kolayca ulaşmasına izin vermediğin, çok duygusal tarafın ise insanlar tarafından sadece merhametten ibaret sanılıyor ama çok daha fazlası. Senin insanoğluna verdiğin değeri anlamak için derinlere bakmak lazım ve hissetmek için arkadaşın olmak yeterli.

Yeri gelmişken, bu alemde beni ve annemi, daha bir kere bile yüz yüze görüşmeden, evinde misafir edebileceğini söylediğinde bunu gerçekten yapacağına koşulsuz inandığım iki insandan birisi sensin. Çünkü Serkan bir şey dediyse yapar
Beni ailenin içine kadar soktuğun için teşekkür ederim