Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Temmuz 2023, 00:00   #29
KahKaha
KahKaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]… Teşekkür ederim
Al kahveni, öyle sohbet edelim

1.IRCForumu Senin için Ne Ifade Ediyor?
Sevgi pıtırcığı mı olayım istersin, sinir yumağı mı?
Bu ikisini de yaptırabilecek kapasitesi var bu forumun. Ortaya karışık, güzel zaman geçirmek için çabaladığımız, aile olabilmek için müthiş uğraş verdiğimiz bir yer

2.İzmir Denilince Aklına Gelen 3 şey?
Özlem, Çocukluğum, Sevgi.
Aslında tahmin edebileceğin gibi çok şey aklıma geliyor ama bunlar ilk üçü diyelim
Bir gün İzmir’de yaşamak mümkün olur inşallah

3.IRCForumu'nda Olmazsa Olmaz Dediğin 3 Kişi?
Buna 3 kişi yazamam ki O yüzden kurnazlık edip @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] diyeceğim. Adam domain’in sahibi. Kapatıyorum dese biz yokuz

4. ÂŞIK Olduğunda ilk Yapacağın çılgınlık?
Evlenmek diyeyim de @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] anlık mutlu olsun
Bilemedim ki valla… Çılgınlık anlık gelişince çılgınlık oluyor bence diğer türlü bildiğin plan program ve şeytanlık
Yapacağın ilk şeytanlık ne dersen çok güzel tehdit ederim. Akıllı olsun

5.Yönetim Olarak En Hassas Noktan nedir?
Alıntı ve Çalıntı arasındaki fark en takıntılı olduğum konu ama zaman içerisinde en hassas olduğum konu dramalar haline geldi. Tahammülüm yok, parçası olmayı kabul etmiyorum. Özellikle şark kurnazlığında başarılı olan insanların diğerlerini de böyle durumlara dahil etmeye çalıştığını düşünüyorum ve bu yüzden bu konuda acayip duyarlı hale geldim. Devlet yönetmiyoruz, işimiz gücümüz de var ve bu kadar tiyatroya gerek yok. Forum yorucu bir yer olmasın, eğlenelim ve öğrenelim geçelim istiyorum.

Teşekkür ederim Ada! Ben de iyi ki tanıştık, oturduk görüştük diyorum.
Bir daha ki seferi de iple çekiyorum.
Çokça öpücük bıraktım