Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Temmuz 2023, 15:43   #22
KahKaha
KahKaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Can sıkıntısından ilk sorun bu değil mi, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]?

Neden halâ bekarsın? Evliliği hiç düşünmedin mi?

Şöyle bir kendime baktım ve dedim ki, benim gibi bir tanrıçayı halktan biri hakedemez…
Sonra soylulara ve tanrılara baktım, onlar da tek eşliliğe inanmıyor. Dedim mitoloji tarihine bilmemkim tanrıyı hadım etti ve öcünü aldı diye geçmeyim. Asırlarca Hadımcı KahKaha Tengri yerine, Bekar Didem Tengri diye anılırım daha iyi

Asıl cevabıma geleyim bari
Özetle, nasip olmadı… Evlenmeyi 2,5 kere düşündüm, ilkinde direkten döndüm, ikincisinde orta sahadan, buçuk olanda ise evlenmeyi düşünmem gerektiğine inandırıldım onda oyuna bile giremedik :rofl

Detaylandırıcaksam, çok uzun süre evlenmeye hakkım olmadığını düşünüyordum. Büyürken hiç benim bir gün evleneceğimle ilgili sözler duymadım ailemden, aksine sözü bir şekilde açılsa “evlilik de neymiş, Didem okuyup, kendi ayakları üzerinde duracak” cümlesi zihnimde çok canlı. Tabi onlar erken bir evliliği kastediyorlarmış ama bilinç altıma öyle işlememiş işte. Evlen cümlelerini duyunca, “aaa böyle bir hakkım var galiba” diye düşünmeye başladım ama o zaman da hayatın o kısmında sağlıklı ilişkiler kurmayı öğrenmek için önemli olan zaman dilimini kaçırmıştım. O yüzden, sonu evlilik ile sonuçlanmayan ilişkiler de düşünce olarak kaldı çok şükür. Çok şükür, çünkü olsa birbirimizi çok üzermişiz. O zaman değil ama şimdi anlıyorum.

Sekocum, birbirimize hayatı zindan edeceğimiz bir evlilik yapmaktansa, evlenmemek daha doğru geliyor bana. Ben güzel severim ama güzel sevilmeyi de beklerim. Beklediğim gibi sayılıp sevilmediğim zaman da dilim zehirli oluyor, biliyorsun. Yazık adama

Çekilecek dert değil bu Didem de geç işte be, ne soru soruyon