Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Mayıs 2023, 10:04   #9
Belma
Haram Saltanatı yıkılır elbet..
Belma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
KahKaha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], tebrikler.
Kahve sever misiniz bilmem ama hem hatırı için hem kahvesiz misafirliği sevmediğimden kahvemle geldim.
Afiyet olsun.

Ben temel sorulardan başlamak isterim.
Bir çok kişinin aksine, benim sizi şiirlerinizin dışında tanıma fırsatım olmadı.
1. Bize kendinizi tanıtır mısınız? Kaç yaşındasınız, çalışıyorsanız ne iş yaparsınız, nerelisiniz, evli misiniz gibi gibi bir sürü şey işte
2. Nasılsınız? Ama gerçekten nasılsınız?
3. Bu hayatta o bir yana dünya bir yana dediğiniz bir kişi var mı?
4. En değerli hayaliniz nedir?
5. Ulaşması en zor hedefiniz nedir?

Şimdiden cevaplar için teşekkürler

Kahve ikramı için çok teşekkür ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

İsmim Belma Karaca Ankara /Polatlı, ..Hayatım Söz'ün hamallığı ile geçti halada öyle.Söz yani kelam kitap katip varsa kazanıyorum.Cildi ne olursa olsun .)) evli değilim ( yazarken utandım : d )

Teşekkür ederim inan iyim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ciddden iyiyim şükür. Sende iyisin bunu biliyor ve hissediyorum emin olasın ..Neşen ve vurdumduymazlığın hiç bitmesin..yoksa hayat zindan olur..yola devam...

o bir yana dünya bir yana dediğim tek değil çok kişi var hayatımda bir kişi için heba etmem bu dünyayı ..OLacaksa bir çok kişi için olsun-olmalı heba.

çok hayalimi gerçekleştirdim aslında, hem öyle kocaman kocaman hayallerim yok..O yüzden kurduğum hayallerde oluyor minik minik hayaller olduğu için

diyemem utanıyorum hahahaa

Hedefte hayalin bir parçası olduğu için (en azından benim için ) pek büyük hedef yok şimdilik yolunda herşey seyrindeyim yani hayatın..

Tekrar teşekkür ederim kahve ile ziyaretin için güzel kalp ..Selam ve sevgimle..

Söyle O'na Sebastian Rakı içmemiz Gereken Bir Konu Var ..