Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Mayıs 2023, 14:31   #26
KahKaha
KahKaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Küsen erkeklerden değil dedik,
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] seni bu yüzden sevdik,
Bekarlığım dillere destan oldu,
Artık tek sorun biyolojik.

Küsen erkeklere @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bacım dedi,
Bu benim aklıma bir fikir getirdi.
Erkekten kanka mı olur diyen Annem’e
Tripli olanlar benim bacımdır demem gerekirdi.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] birlikte linçlenelim,
Tripli erkeğin linçine tamah mı edelim?
Biz onların akıl yaşına bakıp,
Senin okulun kayıt listesine ekletelim.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]’in küsmesini seviyormuş,
KahKaha gözlerine inanamıyormuş.
Hate bu durumun kıymetini bilmezse,
Taş olmaya doğru yol alıyormuş.

Biraz daha yazarsam @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] okumayacak,
Didem sen bir özet çıkar diye zorlayacak.
O zaman küser mi küsmez mi bilinmez,
Sonuçta çemkirmeme maruz kalacak.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sever çemkirilmeyi,
Ondan duyduk lahmacuna sarılı baklavayı yemeyi,
Küstüğüne henüz denk gelmedim,
Küsseydi o da yerdi tekmeyi.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ESinti baksana,
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] susturma yöntemini ne güzel yazmış okusana,
Böyle fikirler küsen çocukların aklına gelmez,
Bunlar keşke okullarda okutulsa.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], ne güzel konu açtın, kirli çamaşırlar ortada,
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] da tripliymiş bu arada,
Aksini idda eden bir mani yazsın,
Yoksa dilimden Allah kurtarsın.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] buraya bir baksana,
Küsen erkeklere bir güzel kızsana,
Dido ben de küserim sakın deme,
Bu kervana katılıp, sahip çık sırana.