Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Mart 2023, 14:59   #15
Ada
BANLI ÜYE
Ada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
sihirbaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emeğinize sağlık
Abim teşekkür ederim.

Alıntı:
EsrarLı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tek kelime Mükemmel olmuş Emeğine sağlık. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Rabbim evlatlarının hürmetini göstersin Allah işini gücünü rast getirsin
Huysuz beğenmene sevindim. Çok sağol

Alıntı:
CeyLaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mm emegine saglik ;*
Sağol bitanem

Alıntı:
NesLisaH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mm emeğine sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sesinide duydum ya ölsemde gözlerim açık gitmez 🤣🤣
Kulaklarınız çınlamıştır
Sağol tatlım benim.

Alıntı:
PoyrazBaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ağzınıza sağlık
Teşekkür ederiz.

Alıntı:
S4S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğinize Sağlık güzel olmuş sesli sesli
Sağol.

Alıntı:
Chucky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cim mükemmel bir iş çıkarmışsın yine tebrik ediyorum gurur duyuyorum seninle @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] desteklerinden dolayı da tşk ederim her daim tanıdığımız mükemmel bir dost.
Sıradaki gelsin huhuuyt diyelim madem

Alıntı:
ESinti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok uzun ama bir o kadar da keyifli röportaj dinlemiş oldum,
ircforumu.org da bir ilke imza attığın için teşekkürler sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'cığım emeğine sağlık çok başarılı oldu

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] u daha yakından tanıma fırsatı oldu bu vesileyle, yaptığı çok yönlü işinden dolayı kendisini tebrik ediyorum hayatında başarılar diliyorum.
Balım beğenmene sevindim çok sağol

Alıntı:
Bade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğinize sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sesli röportaj fikri süper olmuş gerçekten
Teşekkür ediyorum tatlım

Alıntı:
Absent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hay maşallah 2 saat boyunca sıkılmadan üşenmeden iyi sabretmişsiniz birbirinize sesinize emeğinize sağlık. Gökhan ile eskiden bi kaç ticaret yapmıştık. O dönemlerde yaptığı güzellikleri asla unutamam. İşin gücün rast gitsin @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Forumda bir ilki gerçekleştirdiğin ve güzel fikrin için teşekkürler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Tşkler.

Alıntı:
Tayfur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğinize sağlık
Teşekkür ediyorum can

Alıntı:
Çebihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
emeği geçenlerin emeğine sağlık olsun
Biz teşekkür ederiz sağolun.

Alıntı:
MaquSa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ya benim tertibim röportaj mı yapmış Yüreği güzel adam @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Rabbim kuzularıma sağlıklı huzurlu ömürler versin 🙏
Harika bi röportaj olmuş emeğine sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] `cım
Yüreğine sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mmm amin kuzucum.
Keyifli sohbetti evet bol bol kulaklarınızı çınlattık