Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Mart 2023, 21:35   #10
Ada
BANLI ÜYE
Ada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ESinti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline koluna sağlık sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'cığım harika bir çalışma oldu onca emek var 🙏 teşekkürler

Ayın Sunucusu Sohbetdelisiyizi de tebrik ediyor başarılarının devamını dilerim
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] m 1 ayın emeği. Emek sadece benim değil tabiki de.
Vesile olup sunum yapmak keyifti sadece.
Çok teşekkür ederim gamzelim

Alıntı:
sihirbaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardeşim benim emeğine sağlık çok güzel olmuş biz çok güzel bı aileyiz
Abim esas senin emeklerine sağlık Aralıksız yorulmadan yaptığın paylaşımlar için sonsuz teşekkürler. Evet biz kocaman yürekli güzel bir aileyiz.

Alıntı:
Çebihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
harika bir çalışma olmuş. elinize,emeğinize sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Çok Teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim.

Alıntı:
serCiya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline emeğine sağlık can Güzel olmuş
Teşekkür Ediyorum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Alıntı:
Prencies Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Harika olmuş @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ‘m.
Emeği geçen herkese teşekkürler. 🤍
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mm güzelliğim teşekkür ederim.
Bir dahaki gazetemizde olman dileğiyle

Alıntı:
S4S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğinize Sağlık Güzel Olmuş
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] çok teşekkür ederimmm

Alıntı:
Absent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şubat ayında depremle acı çektik, ülkece hüzünlendik, saatler süren bekleyişler sonrası mucizelerle sevindik.. Yaşanılanlardan dolayı bu ayki gazete ister istemez diğerlerinden farklı olarak eğlence yerine burukluk içermiş.

Eline emeğine sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] evet hazırlık aşamasında zorlandığım ve duygulandığım doğrudur. Bazen kelimeler yetmez yaşananlara...
Tek Tesellimiz yerine ulaşan yardımlarınız.
Tekrar teşekkürler.
İnşallah nice güzel ve başarılı gazetelerimiz olsun...