Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Ocak 2023, 20:16   #17
Eru
Kayıtlı Üye
Eru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
AlgoS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1. Kumalarim Berkay ,Zafer ,Sertaç ve Ali bu 4 luden en guvendigin hangisi ."Aramız da kalıcak"

2. Bu yaşına kadar aldığın en zor karar neydi ve niçin zor du .
3. Senden çok kardesinin tarafında olmama sinir oluyormusun
4. Ben sinirli iken mantigimi kaybedenlerden im sen de o yok sınırlı anın da bile nasıl mantıklı kalabiliyosun cidden uyuz edici bir durum itiraf edim
5.Kendinde en sevdigin ve sevmediğin fiziksel olarak neresidir.
6. Geçmişe donme şansı verilse idi hayatında hangi anına tekrar dönmek isterdin .
7. Kendini elestirecek olursan hangi özelliğini eleştirirsin.

Bu kadar yeterli sanırım şimdiden teşekürler

1. Soruya gel ya. hepsi birbirinden kıymetli adamlar. Hepsine de farklı farklı konularda sonuna kadar güvenebilirim. Gerçekten bir ayrım yapamıyorum. En yakının kim dersen Berkay bir tık öne çıkıyor.

2. Okulu bırakma kararı baya baya zordu benim için. Yüzüp yüzüp kuyruğuna gelmiştim ve bir karar vermem gerekiyordu. Baya zordu.

3. Uyuz oluyorum. aldanma şu herifin çocuksu masun yüzüne.

4. Mantık benim göbek adım. bilmiyorum ben kontrolümü hiç kaybetmedim. Kendimi tutabiliyoeum. Veya beni daha kontrolden çıkaracak kadar sinirlendiremedi kimse. Bu da olabilir. Ya da ben çok gamsız da olabilirim. İnan bilmiyorum.

5. Ben fiziksel olarak hiçbir tarafımı beğenmiyorum. İlla bir eğretilik yakalıyorum. Aynaya bakınca "vaaay be" demedim hiç.

6. Bir çok an var. İçlerinden bir tanesini seninle vazkşt geçirdiğimiz ilk gün. Hayatımın en güzel günlerinden biriydi. İçimdeki o garip heyecanımsı duyguyu unutamıyorum.

7. Kendimde eleştirebileceğim bir sürü durum var. Bazen daha sakin olmam gerektiğini düşünüyorum. Bazense daha pervasız.

Fıstık gibi sorularmış. Anladın sen.

Alıntı:
NesLisaH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tebrikler
Teşekkürler