Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Aralık 2022, 09:50   #24
KriminaL
BANLI ÜYE
KriminaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Vav Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@KriminaL bey tebrik ederim
-En sevdiğiniz spor dalı nedir?
-Hayatınız da dönüm noktam dediğiniz bir zaman varmıdır?
-SanaL hayatınızı göZden geÇirdiĞiniz de iLk akLınıza gelen anıLarınız neLer
-En çok hangi şarkıyı dinlersin?
-En sevdiğin özlü söz hangisidir?
-Nickinizin anLamı nedir? Varsa hikayesi nedir?
-Son olarak da bir Film öneriSi istesem sizden ne olurdu.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Hanım sorular icin tsk ederim
1- Sevdigim spor dalı : Yüzme ve Kickboks
2- Hayatımdaki dönüm noktası : Evet var ama derin bir mevzu oldugu için burada anlatamayacagım.
3- Sanal hayatımı gözden gecirme ve aklıma gelenler: Forumu kastetmiyorum.. sunucular ve irc için yazacagım bunu irc lerin Çogu zaman verdigim emegi yaptıgım seyleri ayırdıgım zamanımı hep haketmediklerini düşünüyorum çünkü sunucularda varsan iyisin yoksan hiçsin hep bu var irclerde malesef o yuzden sürekli sunuculardan soguyorum adaletsizlikler ve haksılzıklar.. öte yandan sanal hayatımda aklıma ilk gelen seylerden biride Kimseye klavyeden tehtid hakaret küfür etmemiş olmam beni mutlu eden tek şey budur.
4- En cok hangi sarkı: aslında türkü diyelim buna türkü dinlemeyi severim herdaim
5- Acıda olsa dogruyu soyleyiniz... hadis-i şeriftir hep aklıma yer edinmiştir bu hadis
6- Nikimin anlamı : Anlamı olay yeri demek olay yeri incleme gibi bir birim hikayesi yoktur aklıma bir an geldi ve aldım niki ve ayrıca bu soruyu ben bir yerden tanıyorum
7- Film önerisi : Cennetin Krallıgı (Kudüs) ve Jon wick serisi derim suan