Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Aralık 2022, 16:03   #7
Ada
BANLI ÜYE
Ada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
KivanC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
BEN HAYATTA EN ÇOK BABAMI SEVDİM

Ben hayatta en çok babamı sevdim
Karaçalılar gibi yerden bitme bir çocuk
Çarpık bacaklarıyla -ha düştü ha düşecek
Nasıl koşarsa ardından bir devin

O çapkın babamı ben öyle sevdim
Bilmezdi ki oturduğumuz semti
Geldi mi de gidici - hep, hep acele işi
Çağın en güzel gözlü maarif müfettişi
Atlastan bakardım nereye gitti
Öyle öyle ezber ettim gurbeti

Sevinçten uçardım hasta oldum mu,
Kırkı geçerse ateş, çağırırlar İstanbul\'a
Bi helallaşmak ister elbet , diğ\'mi oğluyla!
Tifoyken başardım bu aşk oy\'nunu,
Ohh dedim, göğsüne gömdüm burnumu,

En son teftişine çıkana değin
Koştururken ardından o uçmaktaki devin,
Daha başka tür aşklar, geniş sevdalar için
Açıldı nefesim, fikrim, canevim
Hayatta ben en çok babamı sevdim.

- CAN YÜCEL
Alıntı:
Hate Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mutlu yıllar dilerim...

Rakı içerim hatırlarım babamı
ay geceyi bozar rakı bol içerikli hüznümü
ağzımdaki mahzun ve masum küfür
babamdan kalma
ve güzelliği unutmamak
lamsız ve de cimsiz
boyun eğmemektir
yine
babam gibi...

27 Yıl sensizlik dile kolay...Özlemle...
Alıntı:
S4S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Rabbim Uzun Ömurler Versin Baba Arkanda Duran Bir Dağ.
Alıntı:
CeyLo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
BABA"m

Seni çok özlüyorum baba. Yüzün geliyor gözümün önüne, sonra bana bakıp gülümseyişin, konuşmaların geliyor aklıma. İşte o an nefesim kesiliyor. Kalbime bir hançer saplanıyor aniden. Acılar içinde kıvranıyor kalbim. Boğazım düğümleniyor, nefes alamıyorum, sanki biri boğazımı sıkıyor tüm gücüyle. Tarif edilmez bir acı yaşıyorum seni düşündükçe. Ölümünün acısı hiç azalmıyor baba, gün ve gün katlanıyor, belki yüzüm gülüyor ama içim kan ağlıyor, sen gittiğin günden beri.

Sen bizi bırakıp gitmeden önce biliyordum ki, hep arkamda duracak, ne olursa olsun beni destekleyecek bir babam var. Şimdi senin yokluğunda çok güçsüz hissediyorum baba. Varlığını özlüyorum, bizi koruyup, kollamanı özlüyorum. Bizim için gece gündüz demeden çalışıp, çabalamanı özlüyorum. Ne kadar yorulsan, ne kadar bunalsanda yaptığın fedakarlıklardan hiçbir zaman vazgeçmemeni, koca bir çınar gibi arkamızda duruşunu özlüyorum. Senin gölgende ne kadar mutluyduk oysa ki, seni çok sevsekte bizim için ne kadar büyük bir mutluluk kaynağı olduğunu seni kaybettikten sonra çok daha iyi anladık baba.

SENI COK ÖZLÜYORUM..

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mmm rabbim basinizdan eksik etmesin nice saglikli yillara ..
Alıntı:
Merve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben bundan 10 yıl önce babamı kaybettim...Babamın küfürlerini ve bir kahve yapta içelim demesini çok özledim...Canım babam şimdi beni eminim yukardan görüyordur....

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mmm Rabbim babacığına uzun ömürler versin... Doğum günü kutlu olsun.. Sevdikleri ile birlikte güzel günleri olsun....

Çok teşekkür ederim canlar