Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Kasım 2022, 00:22   #11
KahKaha
KahKaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
MatmazeL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yaa siz çok güzelsiniz
Ne güzel bir arkadaslık, dostluk. Daim olsunn
Teşekkür ederim :memnun

Alıntı:
Dike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cım cok opuyorum seni cok guzel cikmissiniz
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adamin dibi dibi iyi ki tanimisim iyi ki yolum kesismis kankamla
Yüzünüz hep gülsün
Teşekkürler. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]’a iki hafta üst üste fazla gelmemişizdir inşallah :rofl

Alıntı:
AlgoS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kardeşler buluşması @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Bunlar da benden olsun kavuşma anı habersiz çekilen resimler
Ben ağlamadan durduğum için kendimle çok gurur duyuyorum. Ve bunu ne güzel akıl ettin Cansu. Çok güzel hatıra oldu

Alıntı:
MaquSa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Harikasınız Darısı bize @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cım🙏 seni görmek harika Çok tatlısın seni çok seviyorum
Amin :memnun
Teşekkür ederim

Alıntı:
Tayfur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dostlugunuz daim olsun ne guzel olmuşsunuz masallah diyelim
Teşekkürler

Alıntı:
Eru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O kadar güzel bir gün oldu ki. İçimden bir an bile "arkadaşımla buluşuyorum" diye düşünmedim. Sanki çok uzaklarda yaşayan ablam çıkmış gelmiş de onunla hasret gideriyorum diye düşündüm. "Sanki" kelimesini fuzuli yere kullandım, şimdi fark ediyorum. Ne sankisi ya? Zaten öyleydi. Ben ablamla sonunda buluştum, ona sarıldım, tatlı sohbetini, şen kahkahalarını kanlı canlı dinledim. Gözlerinin içinde sevgi ve neşe parlıyor. Tanıyan, tanımayan herkes görebilir bunu. Çok mutluyum, çok.

İyi ki varsın aabla. Seni çoooooook seviyorum.

Bu fotoğrafları ömrümün sonuna kadar saklamam lazım.

Teşekkür ederim bu anları ölümsüzleştirdiğin için.
Ahh be Eru… Ağlamayacağım, ağlamayacağım diyorum ama sen yazdıkça, gözüne baktıkça daha zor oluyor. Sen de iyi ki varsın ablacım. İzmir’de görüşmek üzere