Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Kasım 2022, 01:06   #1
KahKaha
KahKaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Hasret Bitti!

3,5 senelik bir bekleyişin ardından gelen kavuşma…

Benim çok gecikmiş kızlar kavuşması adını verdiğim, kimilerinin şeytan koalisyonu, kimilerinin gıybet sofrası diyebileceği, baş başa ve zengin kahvaltımız ile başlayalım.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], nazik hediyelerin ve ilk fırsatta koşup geldiğin için teşekkür ederim. Hele hele aynı saat dilimine girdiğimizden beri aksatmadan her gün arayıp halimi hatırımı sormana ne kadar minnettarım bir bilsen
İyi ki bu baş başa görüşmeyi ayarladık.

Gözlerim dolmasın diye gözüne bakamadığım, kızıcam kızıcam deyip görünce yelkenleri suya indiriverdiğim, nazımı da sinirimi de çeken güzel kardeşim, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]. Ne desem yetersiz… Yetmedi ama kısa ve öz oldu. Bir başka pideli köftede buluşmak üzere

“Karşılayacak kimse yoksa gelip alayım” cümlenle başlayıp, izinsiz mesai yaptığın bir haftada Gebze’den kalkıp eşinle Bursa’ya geldin ya… Daha ne olsun? Boşuna kadim dost demedik @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] İyi ki geldiniz.

Ehhh bonuslar olmadan da olmaz…

Misafirperverliğiniz ve beni sayıp benimle zaman geçirdiğiniz için çok teşekkür ederim.
Sizi çok seviyorum