Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Kasım 2022, 16:03   #1
NooniCk
Kayıtlı Üye
NooniCk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ircforumuicon (1) SanaLda aŞk..

Sanalda aŞktan önce; aŞk neydi kaçımız bunu biliyoruz? Elle tutulur gözle görülür bir şey mi?
yokSa tamamiyle hislerle varolan bir duygumuydu..
aŞk bir kimseye yada bir şeye karŞı aŞırı bağlılık duygusudur. Sevgide ölçüyü aşma halidir.
Bir nevi Sarmaşığa benzetilir. Nasıl ki Bahçeye düşen sarmaşık tohumu büyüdükçe bahçeyi sarıp sarmalar
işte aŞk tohumu da böyledir bütün bedenimizi sarar sardıkça tüm benliğimizi kaplar. içten içe yanarız
yandıkça kavrulur ben sen olmaktan çıkıp bız oluruz. böylesine bir tarifi olan şeyi yaşamaktan korkulur mu?
aŞk yanacağını bile bile ateŞe yürümektir. aŞkın kapımızı nezaman çalacağını sanırım hiçbirimiz bilemiyoruz
peki aŞkta yer mekan farkedermiydi? bazen yolda yururken birbirine değen bir cift gozde bazen günlerce
yanından gecip gittiğimiz kişilerde nerde nezaman karsımıza çıkacağını bilemeyiz. AŞık oLmak için illa gormek
mi gerekir bir insan sözleriyle karısındakini etkileyemez mı elbette etkiler okuduğumuz bir şiirden sözdenyazıdan nasıl etkileniyorsak konustuğumuz sohbet ettiğimiz bir kişiden de etkilenmemiz onda kendımızden
birseyler bulmamız kadar doğal bir hal yoktur. DürüStçe yapılan sohbetler zamanla yerını aŞka bırakır gönülden
gönüle bağlanır tüm yollar mesafelerin bir onemi kalmaz bir kere aŞk ateŞine düŞmüştür yürek bağlanmıştır gönülden..
Benim de hikayem bir adam sevdim diyerek baŞlamıstı arada ki mesafelere engellere rağmen hayat bu olur ya
beLki birGün diyerek devam etti olmaz dediklerimiz oldu mesafeler yerını özleme hasrete bıraktı..
Peki Ya sizin kalbinize dokunan içinizi aŞk ateşiyle yakan sevdalarınız oldu mu?
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ailesi olarak içinizden geÇen tüm güzelliklere dokunacak sevdasında mertlik duruşun da
adamlık olan yüreklerde buluşmanız dileğiyle..

www.SohbetTurkiye.net