Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Ekim 2022, 09:52   #71
Furkan
"Lâ Tahzen innALLÂHe Meâna"
Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Siyahizm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim bahsettiğim kişi üslubunu bozarak cevap veriyor insan gibi davranmıyor hadi onuda geçtim sizde biliyorsunuz ki bir şikayet bölümünde sadece benim isim verdigim kişi benimle ilgilenir başkaları bu konuya dahil olamaz kendi aralarında konuşup kaynasip bana yukleniyorlar burda nerde benzerlik var soruyorum birisi çıkmış yok a si yok b sallayip duruyor report ediyorum ona bile uyarı gelmiyor örnek olarak bir tane davranış gösterin bana
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yazılan yorumları ben sildim tek bir cevap olsun karışıklık olmasın diye şikayet bölümünde karşılıklı atışma ikili diyalog yasaktır. Dünden beri sana uzun uzun açıklama yapılıyor ve sen uzattıkça uzatıyorsun bir şeyi ne kadar sündürürsen o kadar uzar ve belli yerden sonra kopar bu açıklamalara rağmen bu kadar haksızlık yaptığımızı düşünüyorsan bizlerin bu denli bu derece haksız olduğumuzu düşünüyordan foruma girmeyebilirsin oda bir tercihtir. Şahsen ben olsam bizlerin bu derece haksız adaletsiz olduğunu düşünsem buraya yazmak yerine forumdan çıkış yapardım ki daha önce yaptım bu konu ile ilgili sana yazılacak olan son yazı bu yazıdır gerisi senin takdirine kalmıştır. Güzel haftalar, keyifli forumlar diliyorum.

Düştüğüm her kuyudan mücadele ederek çıkmayı çocukken öğrendim.

"Aslolan hayattır, hayat da BEŞİKTAŞ"

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]