Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Ekim 2022, 06:33   #5
Göktürk
Göktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
KahKaha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk fırsatta yazacağım ve Cahit Sıtkı’nın yardımına koşacağım demiştim… Ancak fırsat oldu
Alıntı yapmak için şiiri açtım ve yeniden okudum, bir hüzün kapladı içimi…
Tamamını değil ama son kıtasını burda paylaşmak isterim seninle @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]. Göreceksin ki Tarancı o kadar da bihaber değil hayatta olan bitenden. Hatta fazlasıylasıyla benzer yerlerden bakıyorsunuz hayata

Sanırım aranızdaki tek fark, biriniz erkenden öleceğiniz düşüncesiyle huzursuzsunuz diğeriniz ise “her doğan günün dert olduğunu” düşündüğünüz için…

Halbu ki ikinize de muhalif bana göre biriniz sevdikleriniz çok daha zorlu sınavlara tabi tutulmadan aslolana kavuştukları için huzur bulmalı, diğeriniz ise dünyevi zevkleri tadabilecek ve hatalarınızı düzeltecek bir gününüz daha olduğu için huzur bulmalı

Bir kere de şaşırt be kadın 😀 her seferinde bana muhalefet olacak illaki bi kısım yakalıyosun şaka bi yana madem aynı pencereden bakıyoruz o zaman sayın tarancı'nın kendiyle çeliştiği meydana gelmez mi otuzbrş yaşta ona ait senin paylaştığın dizelerde hem ben bir şiirine göre değerlendirdim 😀

BOZKURTLAR Anadolu'dan Uluyacak