Konu: MaRLBoRo
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Eylül 2022, 19:15   #3
MaRLBoRo
Kayıtlı Üye
MaRLBoRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Ada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

MaRLBoRo

@MaRLBoRo dendiği zaman emek veren saygıda kusur etmeyen bu adam gelir hep aklıma..
Bazen ara sıra , arada sırada , sık sık çapkınlık yapsada ben bilirim ki kalbi yüreği tertemiz ve kötülük düşünmeyendir...
Sen iyiki benimlesin ve iyiki kardeşimsin...
Tüm emeklerin için çok teşekkür ediyorum...
Her zaman böyle kal ve biz hiç ayrılmayalım..
Çok seviyorum Seni ...
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] çim.Canim.Ablam Güzel Sözlerin İçin Çok TSK ederim senin karşında saygisizlik ne Hadime Emek demişsin Ben Kişiliği Karakterinde İnsanlık şeref Kokan İnsanlar İçin Yaptığım Hiç biseyi yaptığım Bir emek gormem Zevkle sevgiyle Saygıyla Her Daim. SENINLETanismak Bana Şereftir hiç bir zaman bırakmayı dusunmem senin gibi biri beni Kabul etmisde Benmi Hayır mı Diyecem Sanalda Olduğum Sürece Sen @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Abim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Ablamdan Hiç bir zamn ayrilmiycam Capkinliga Gelince Evet Capkinim Bunu her daim açık ve net bir şekilde dile getieim (: Bir MarLborO Ata Sözü Derki Yakışıklım Harikayim Olaganustuyum Sahaneyim EfsaneYim (: Yine Krndimi Çok oldum Giba Seni seviyorum ablacım iyimi varsın

İmzaya Gerek Duymadım MarLBorO Yeter (: