Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Eylül 2022, 11:46   #7
Göktürk
Göktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Absent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim bi manitim yok, ama hepinize bi güzellik yapayım sabah sabah da gününüz güzel geçsin

Tarikat kur, müridin olayım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Bahçene kaçan topumu kes, yine seni seveyim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Bal deresi ballarından sat, stokları tüketeyim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Parti kur, oy vereyim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Kredi çek, kefilin olayım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Altın günü düzenleyelim, her ay altınlar sende toplansın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Saçlarını topuz yap, tokan olayım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Sakızın olayım çiğne beni, tırnağın olayım kes at beni @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Parmak arası terliğin olayım, çorapla giy beni @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Esra Erol'a katıl, talibin olayım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Viskim ol, kafayı sende bulayım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Parfümün olayım kokla beni, müziğin olayım dinle beni @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Sevgilin olayım, ayrılmak için bahane üret @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Platoniğin olayım, hiç sevme beni @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Sen cinayet işle, ben suçu üstleneyim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Islak terlik ol, çorabımla basayım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
İnekler takla attı de, şahidin olayım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Matematik hocam ol, problemleri beraber çözelim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Mısırın olayım, patlat beni @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Pirincin olayım, ayıkla beni @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Yeter ya aklıma başka kız gelmedi

Hepsini aynı anda yazmasaymışın iyiymişte 😀 kendi ayağına sıkmışın 😀

BOZKURTLAR Anadolu'dan Uluyacak