Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Eylül 2022, 23:42   #14
Boreas
Webmaster
Boreas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Birincisi site ismi olarak her daim olabilecek domainlerden bu hırsızlık değildir ikincisi skyp konuşması grupta konuşulurken benimde görüş bildirmemden kaynaklanan bir şeydir ki senelerdir irc hayatındayız her sunucu için yorumlar görüşler yapabiliriz yapıyoruz da bende görüşümü belirttim evet 23 bine satıldı ve gayet güzel paraya satıldı yani yalan mı yani alan hayrını görsün kaldı ki sunucu benimde değil cebime giren beş kuruş para da yok yani . Yani şimdi koskoca sunucular 100 binlerce fiyata satıldığında vay arkadaş alınır edilir mi ne adammış gibilerinden söyleyince millet oluyorda ben söyleyince mi olmuyor . Ya isteyen istediğini diyebilir beni bilen biliyor zaten nasıl biri olduğumu . @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dostum dediğim birisin burada ki herkesten daha çok tanırsın beni ve niyetimi düşüncemi daha iyi bilirsin anladın sen beni … ayrıca bu tarz konu ircrehberin de bile açıldı orada zalim konuya kilit vurup tarafımızca haklı olduğumuzu beyan etti ve gayet gereksiz bir konu sizlerden ricam skyp yazışmaları olan resimleri görselleri kaldırmanız ve konuya kilit vurup kaldırmanızdır saygılar …