Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Ağustos 2022, 11:05   #1
Hestia
Hestia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Ben Hep Sana..

İçimdeki sana ait sevginin güzelligi ile
senin o sevgıyı hissedemeyişinin çirkinligi ölumune kapısır..

"Azla yetinmeyen çoguu bulamaz demısler" demişler fakat ben az denilemeyecek kadar bile olmayan senin yoklugunla yetindim..

Sen bende HERSEYKEN ben sende koca bır hıctım.. Belkıde sırf bu yuzden sevmedın..
Bilmelisinki ben benı sevmesı ıcın kımseye boyle caba sarfetmedım ..

Kimseye duydugum sevgıye emek vermedım buu denlı ama bısey var ne kadar acıtsada O buna deger dedım . Ben sende hiç yokken sen ıcımde zerre eksılmeyendın.Ben senın en guzel sevenın Sen benım en acımasız ama bır o kadar da guzel sevmeyenımsın.. İsyanım senı sevmeye basladıgım her noktadakı her kelımenın her bır harfın altında kalmaktandır.. GEÇERMİ..
Bu acı ılıklerıme kadar hıssederken her gun sabretmekle vazgecmek arasında arafta ıken hergun
GEÇERMİ..
Ben hep sana geldım benım olmayan sana .Kendısınde hıc olmadıgım ve bende bıtmek tukenmek bılmeyen sana.SEVMEMLE ilgilenmeyen sana. Hep sana. Hep acıya. Simdi iskapelama ver vurusumda gozyasımla bırlıkte sankı kalbıme vuruyorum sesım cıkmıyor nefesım acıtıyor nasıl bır cıglık bu ellerım uyuşuyor sankı sac uclarıma kadar kırgın bıtkın şimdi ben bu ıcımdekı ısyanı nasıl bastırıcamm nasıl bır acıdır bu..

Çıkmaz olaca bilsem,
yinede sokagına gırecek kadar
sevdalıydım ben sana..
Beni unut, BUNU UNUTMA..

𝓗𝓮𝓻 𝓼̧𝓮𝔂 𝓼𝓮𝓷ı𝓷𝓵𝓮 𝓰𝓾𝔃𝓮𝓵