Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Haziran 2022, 22:45   #31
Jayus
𝐈𝐫𝐫𝐞𝐥𝐞𝐯𝐚𝐧𝐭.
Jayus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ESinti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ciğim öncelikle seni Tebrik ediyorum sen kahveni yudumlarken sorularıma geçiyorum afiyet olsun.

1* Sunucularla alakalı kesinlikle değiştirilmesi gereken aklında birşey var mı bunlar ne olabilir?
2* Yayıncılık vazgeçilmez bir hobbin diye görüyorum bundan keyif aldığını biliyorum,, herşeyi bırakırım ama yayıncılığı bırakmam dediğin oldumu?
3 * Küs olup tekrar neyse okdr da kötü biri değildi dediğin insanlara tekrar bir şans verdiğin oldu mu?
4* Hayatında değiştirmek istediğin en önemli nokta nedir?

Teşekkür ediyor ve Hayatında başarılar dilerim
ESo mm Yavrum Tşkler Kahve için

1*Bence Tek Değişmesi Gereken Karakter Diyip Susuyorum bu konuda
2*Yayıncılığı Değil Müziği Seviyorum ben aslında ) Yayıncılığı ve üstüne her şeyi bırakırım ama Müzik Dinlemeyi asla (: Yayıncılıkla beraber Sadece sevdiğim müzikleri benle başkalarıda dinliyor bunu seviyorum ama vazgeçilmem asla dediğim bişi değil.
3*Çok Oldu Çook Ama asla Pişman olmadım Hatta iYiki Şans Vermişim Dediğim bile oldu))
4*Aslında bunu az çok tahmin ediyorsundur Canım Burdan Yazmayı Tercih etmem pek. Tahmin ettiysen eğer tek şey o olurdu.

Bu GüzeL Sorulara Şeref Verdinn Teşekkür Ederim Bi Tanem ❤️

"𝐻𝑒𝑟𝑘𝑒𝑠𝑖𝑛 𝑦𝑎𝑛𝑖𝑛𝑎 𝑔𝑖𝑡𝑚𝑒𝑘 𝑖𝑠𝑡𝑒𝑑𝑖𝑔𝑖 𝑏𝑖𝑟𝑖𝑙𝑒𝑟𝑖 𝑣𝑎𝑟𝑑𝑖𝑟, 𝑔𝑒𝑐𝑒𝑛𝑖𝑛 𝑢𝑐𝑢, 𝑠𝑎𝑏𝑎ℎ𝑖𝑛 𝑘𝑜𝑟𝑢, 𝑐𝑒ℎ𝑒𝑛𝑛𝑒𝑚𝑖𝑛 𝑑𝑖𝑏𝑖 𝑏𝑖𝑙𝑒 𝑜𝑙𝑠𝑎..."