Konu: Absent
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Haziran 2022, 19:53   #32
Absent
Absent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
FeRiDe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ahh Ahhh Anlatmaya Nerden Başlasam Dicem ama Yersiz olcak Çünkü Bende Daha Yeni Yeni Tanıyorum. Ve Uzun Zamandır Tanımak istediğim biri kendisi En son Tesadüf Sonucu Tanışa bildik Nasıl oldu bende anlamadım ve Tanıştıktan sonra tam olarak şunu dedim "Senelerdir Nerdeydin Sen Laann" aynen bu Şekil Örnek Vercem şimdi Mesela Bir insana kənardan Hayranlık duyarsın ve Onu Tanımayı çok istersin Bazen insan Tanıdıkça Hayranlık Söner Biter Adeta bir balon gibi ama Ben Absenti Tanıdıkça Daha da Çok Hayran oluyorum. Haa bide şu kısa sürede şunu da çok iyi anladım ki Sonsuz Güvene bileceğin Biri kendisi Hani bir misal vardır yaa yanında baş bile kesilir aynen öyle biri işte iyi ki Tanıma Şansım olmuş ve umarım olmaya da devam eder. Uzun Lafın kısası Dicem laf baya uzun olmuş bakıyorum ki ;d Yani Kısaca "Delidir Ne Yapsa Yeridir" Serko Seviliyon❤
Wuhhuuuu öyle bi kelam etmişsin ki dötüm kalktı bi anda, benden mi bahsediyo bu hatun diye şaşırdım

Eyvallah yavruş da ‘yanında baş bile kesilir’ sözünden kastın ne aminiyum. Hangi başı kesiyosun bizde böyle bi söz yok Azerice mi bu heralde bizdeki ‘kaşına gözüne 10 tane adam ölür haaa’ sözüyle eş değer bu

Öpüşmek; alt katı kiralamak için, üst katta yapılan anlaşmadır..