Konu: gercek aşk
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Temmuz 2021, 10:50   #1
serCiya
BANLI ÜYE
serCiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart gercek aşk

3 sene önce tanışan bi çift vardı sanalda tanışan cift çocuğun en hızlı oldğu zamandı ozmanlar kızın çocuğun etrafında dört dönmesi çocuğun farkında değildi ozman kanı hızlı akan bir delikanlı di kız sürekli çocukla iletişim kurma besşinde bir ay iki ay çocuk bu kızı görmüyor çünkü çocuk o site benim bu site senin dye gezip duruyordu
tabi yaşı gereği 21 yaşında delikanlı bir genc gel git zaman kız bir anda kayıp oluyor 5 6 ay yok oluyor bu arada çocuk kzızın yokluğunu fark ediyor 5 6 ay sonra kız bir anda çıkıp geliyor çocuk neye uğradığını şaşırıyor
bunlar sohbet etmye başlıyor eskisi gibi değilde kıza daha fazla değer vermeye başlıyor sevgli olmaya çalışıyor ama olmuyor en büyük engel olan 'sanal' buna izin vermiyor ama çocuk fedaklarık yapıp sanlı bırakıyor sevdiği için bu kız için yeterlidi sevgli oluyorlar 6 7 ay s
üren mükelmel bir ilişki başlıyor çocuk günün biridne rast gele kızı arıyor teli açan babası kimsin diye girdi konuşamaya babası çocuğun tepksisi asıl sen kismisn deyip gülmesi :=) ben babasıyım sen kimsin çocuk ben arkadaşıyım demesilye babası sırgu suale başlıyor kismisn neyin nesisin diye soruyor çocuğa çocukta ben buyum şuyum deyip babasıyla
sohbet etmeye başlaar ki çocuk ile kız aynı şehirde doğuuşlar ama kzı işi gereği başka yerde kalıyor kızn babsı ben oraya gelince seni görmek isterim diyip teli kapatıyor aradan 10 dk gectikten sonra kız arar heycandan ölecem diyor çocuk neldu deyince kız baba senin yanında geleçekmiş diyor çocuk gelsin ne olçak diyor deli kanlı ya ne olçağını bilmiyor
aradan iki hafta gecer kız arar çocuğu babam seni istemiyor babam seni istemiyorsa bende seni istemiyorum deyip ayrılmak ister çocuk neye uğradığını şaşaır çocuk dedği tek şey eyv... deyip arakasını dönmek...

Not: part 1

serCiya