Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Nisan 2022, 20:14   #1
Devrim
Kayıtlı Üye
Devrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Laf.GEN.TR - AÇILDIK ..!

Kullanıcı Adı: Devrim

IRCD Sunucu Adı: Laf.GEN.TR

Sunucu Sahibi: Devrim, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Sunucu Bağlantı Portları: 6665, 6666, 6667, 6668, 6669, 7000

Toplam Link Sayısı: 5

Root Administrator: @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], PeRiCiKs

Network Administrator: Mix, JeSTeR

Technical Administrator: @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], zTechv

HelpFounder: Devrim

Kullanıcı Sayısı: 10-15

Kanal Sayısı: ~

Sunucu Hakkında Belirtmek İstedikleriniz: Merhaba değerli IRCFORUMU kullanıcıları; kısa bir süre önce bilgisini paylaştığım LAF.GEN.TR IRC sunucusunu aktif etmiş bulunmaktayım. Burada LAF Çok diyerek Eskilerin Yeni Tadını Yaşatmak adına herkesi bekliyorum..
Efendim;
Bana olan sonsuz güveninden ötürü @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardesime,
Her zaman benimle olan hatır naz kardeşim sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'a ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]' a
Teknik anlamda desteğini esirgemeyen @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] (SynaX') a,
Web konusunda kendine bağlı domainleri linkleyen ve Seo çalışmalarında yardımcı olan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ' a
Yine Web konusunda her zaman yanımda olacağını ileten @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'a ve ArTHuR (CaMBaZ)' a ayrıca @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Abime, JuN ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşime şu an sayamadığım bir cok dostuma Sonsuz Teşekkürler.

Not: Kısa bir süre içinde daha çok proje ile buradan paylaşımlarımız devam edecek olup link ve yetkili alımlarımız başlamıştır.

Sunucu Diğer İletişim Yolları: irc.laf.gen.tr : Devrim, Danger

Gel Ölümlerden Ölüm Beğenelim. SEN Faşist Bir Ülkede Devrim Türküleri Söyle. Ben de;
Sen' i Seveyim ..