Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Mart 2022, 21:04   #16
MeTaLLiCa
MeTaLLiCa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 1* İRC hayatında en unutulmaz anın nedir?
2* genelleme yapacak olsan, Kadın Erkek fark etmez,, kim daha çekilmez olurdu ve neden?
3* Yapraklı halde Halka ne zaman seslenmeyi düşünüyorsun
Unuttum sanma
4*Heavy Metal tarzını gerçekten seviyor musun? Nickini bu yüzden mi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] seçtin?
Hadi ayıp olmasın 5 soruyu da soralım
5*Örnek aldığın insan var mı?
6*Gençlere hangi tavsiyelerde bulunurdun? Önerilerin neler olurdu?
Bu da ikramlık soru olsun 1-En unutulmaz anım Bi dönem oper passımı kaptırmıştım .)) 2 aslında çekilmez olan kadın yada erkek değil kişilerin davranışları hareketleri bunu cinsiyetlere mal edemeyiz iki cinsiyetende çekimez hareketleri yapan var 3- Esinti uygun bir yapraklılar kampı buldugumda yapıcam bakıyorum nerede var. 4-gerçekten de seviyorum Metallica nikini seçmem de sevdiğimden ve 3 yıl onlarla beraber turnede gezmem. 5 - Örnek Aldığım insan tek bir kişi olarak yok farklı kişiliklerden farkli özelliklerini örnek alıyorum 6-Ey Gençlik Okuyun Öğrenin Okuyamıyorsanız en ıyı yaptıgınız şeyi meslek edının herseye çok takılmayın burnunuzun dikinede gidin ama burnunuzu kırdırtmayın .. Ben Teşekkür ederim Bilmukabele bende tüm yaşamında mutluluk sağlık huzur ve başarılar ıçınde geçmesını dilerim..Saygılarımla

'Kandırmaktan ziyade kanmayı tercih ederim. Sonucu bizim için vahim olsa da,bu hâlâ kirlenmemiş bir kalbimiz olduğunun göstergesidir''