Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Temmuz 2021, 18:12   #1
Elya
Sirius
Elya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Sessizliğimizde saklı acılarımız...

Bazen insan sessizleşiyor.İlk önce bu nedensiz sanıyor,sanıyorlar.Hiç bir şey olmadı ki ben niye böyle oldum şimdi diyor insan.
Aslında çok şey olmuşdur.Ve bu bıkkınlık olanların birikimidir.Annem hep acını içine atma der bana.Bağır,çağır,kır,dağıt kızım.Ama kurban olduğun içine atma.Annem benden önce anlamış içime attıklarımla beraber içimde boğulduğumu.Kim içine atmak ister ki acılarını zaten annem.Her kes ister dinleyeni,anlayanı olsun.Ama ben hep içime attım.Çünki dinleyipte anlayacak hiç kimsem olmadı ki annem.Bağırdım yine suçlu ben oldum.Ağladım bu seferde gücsüz diye gülünç duruma düşen ben.

Sırf elalem yanlış düşünür diye atmayın içinize.Ben yaptım siz yapmayın.Ben yoruldum siz yorulmayın.Kim demiş ağlamak güçsüzlükmüş.Bu sadece bayan arkadaşlara ait değil ki.Kim demiş erkek adam ağlamaz diye.Sevdiği için,annesi için,mücadele etmekden yorulduğu için ağlayan erkeğin adamlığına lüzüm olmaz. İçinize atmak yaşlandırır,kalp ağrılarına sebeb olur,yavaş yavaş alkolik yapar.Kısacası sizi öldürür ama acı vere vere..En son da kalp krizinden gidersiniz zaten Sizi bu dünyada en çok yoran şey duygularınızı içinize atmak olur.Bir tek ağlamak degil konu.Genel olarak duygularınızı içinize atmayın.Sokakda yürürken komik bir şeye gülmek istersinizde insanlar vardır misal çekinirsiniz.Gülün bırakın ne düşünürlerse düşünsünler.Gülümsemek geçiciymiş derler.Belkide o gün ağlamaktan gözleri şişen biri sizin sayenizde gülümsemişdir.O anı bir daha yaşamıycaksınız.Bu dünyaya bir daha gelmiyceksiniz.Seviyormusunuz gidin söyleyin.Olmazsa olmaz Rabbim bilir hayırlısını der hayırlısını bekleriz bizde.Niye yapmadım diye değilde yapdım diye pişman olun.Emin olun yapmadıklarınız için çekeceğiniz acı daha fazladır.İyi günler...

Siyah neden gökkuşağında olmak istesin ki,
Gece tamamıyla ona aitken..
Karakalemle gökkuşağı çizmek gibiydi hayatım...