Konu: Özüm`ce...
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Mart 2022, 14:39   #10
Özüm
Kayıtlı Üye
IRCForumu.Org
Özüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Belki vardın ama hic yoktun...

Şimdi sana senden mi bahsetmeli yoksa bendeki senden mi bahsetmeli?
Ya da beni mi anlatmalıyım yoksa seni yaşayan beni mi anlatmalıyım?
Bilemedim... Zaten hep de böyleyimdir ya ben, beni benden sonra en iyi bilen bir diğer insansın sen... Utangaçlığımı, çekingenliğimi, nedenini bir de sen bilirsin. Gerçi benden iyi bildiğin de doğrudur aslında. Bilmem ne kadar zamandır varsın bende inan saymış değilim, zaten bir seni bilirim bir de bendeki yerini... Yokluğunun gecelerini bile saymadım mesela, sayamadım. Sen gitsen de ben gönderemedim seni kendimden. Sen veda etsen de ben veda edemedim sana. Sen kopsan da ben koparamadım seninle olan gönül bağımı... Yapamayacağımdan mıdır yoksa yapmak istemediğimden midir bilemiyorum sebebini ama olmadı işte, yapamadım. Olmayınca olmuyormuş, zorla da güzellik olmuyormuş. Bunu bizzat kendimi zorlayarak anladım...Zorlamıyorum artık kendimi, ne kendim için ne senin için. Var mısın? Varsın... Böylesine de razı gelmeli artık demekki... Belki vardın ama hiç yoktun. Ama ben hiç olmayan seninle hep vardım, artık biliyorum. Ve kendimden eminim artık. Huy çıkmıyor candan... Ecel de benim bana azap da... Sen ötesine aldanma sakın, fazla düşünmeler ağır gelir sana, benim gibi...

Sesini duyar duymaz, sagırım bütün insanlara...