Konu: Dost
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Temmuz 2021, 20:53   #2
EzeL
Kayıtlı Üye
EzeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Dost deil Caniz

Alıntı:
serCiya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sanaldaki dost kavramına değinmek istiyorum sanaldaki dost kavramı baya geniş bir kavramı şu sanal alemde baya dost sahibi olarak yazıyorum
inanın ki sanaldan dost olmaz diyen bir çok kişi gördüm ama bu benim fikrimce yanlış tezbit bence çünkü dost dediğin için ona yanlış yapma lüksün yok yani şunu diyorum ilaki yanlış yapabilirz ama büyük bir yanlış olmadğı kadar
benim bir çok dostum oldu çoğuyla ototrup sohbet etmişlğim vardır hata ta holanda dan bile gelip misafirim olan sanal dan dostum dost kavramı okadar kolay söylenmemsi lazım çünkü dost kelimesi kardeşten ote bir kavram dır ve çok dost kazığı yemiş biri olrak
sakın ama sakın dostunuza dönmesi zor bir yanlış yapmayın ki sanalda kafanız sıkıştığından arkanızda dura bilecek dostlarınız olsun
bu sözlerime dayanarak 10 yılık bir sanal gecmişi olan biri olrak geriye dönüp baktığım zaman yanımda kalan iki üç dostum var biri @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ki o sanal olmaktan çıktı günde bir ilaki görüşmemiz lazım :=)
bir çok isim sayabilirim buna @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] iyiki varsnız dostlarım :=)
şöyele bir soru sormakta istiyorum sizelere sizce sağlam dost nasıl olamı yoruma yazarsanız sevinirm...

serCiya

Öncelik le harika yorumun var, onu dile getirmek isterim. Dost kavrami ole bir hale geldiki malesef 1 gunluk slmlastigimiza dost lafi kullanir hale geldik. Dost kavrami oncelikle hak edene verilmeli, mesela en zor aninda bile hal sormak veya kederli gunde senle ayni duygulari paylasmak. Bunlar onemli ... Dostu dost eden tek sey kisinin EDEBİ AHLAGİ ve SAYGİNLİGİDİR...

İyiki sen gibi bir dost demiyorum Cani tanimisim.. saydigin isimler arasinda benim olmam beni daha cok mutlu ve bahtiyar etti. Bende ilaveten Khes, jester, BoSs, Oktay Arjin kardesim cok ama cokkiymetli ve degerlisiniz.
İyiki sizler gibi canlarla tanismisim.. Kalbiniz umut gonlunuz huzur olsun ins..

CaNLaR~~~~ EzeL