Konu: IkRa
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Şubat 2022, 13:10   #1
Kaf Dağı
Kayıtlı Üye
Kaf Dağı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart IkRa

Onu anlatmak öyle kolay değildir,
Tanımak , bilmek onu tanımak gerekli aslında hepimiz bir nevi dost ararız bazen bazen kardeş bazen yoldaş bazen sırdaş bazen omzunu yaslıyacan dağ biz işte öyle olduk birbirimize
Dostluk dediğin değil öz canlık olduk biz onla şimdi size ikra anlatam

İkra;

Kendisi tipik lazlardan değel aksine daha delisidir damarına basmaya gör onunla 15 16 yıldır can dostluğumuz kadim dostluğumuz var benim aldığım nefesten yazışımdan anlayan bende onu anladığım nadir diyecemiz dostluktur...

Kızar sayar Saydırır ama öyle bir kalbi var ki ne denir ki , kimseye kötülük düşündüğünüzü sansanızda o asla kötülük dşünmez neden mi örnek anlatam kızcak emme ne edek

Bir gün konuşuyoz npıyosun ne ediyosun dedim buna dur çok siniriliyim Dedi alla alla bu göremiyorum yazdıklarını copy past yapıyom dedi ne oldu dedim adamın biri ona sövüp duruyomuş oda googleden aratıp copy past yapıyomuş biz böyle çocuktuk ozamanlar sövme dahi bilmeyen bir insana can diyebilecek kadar can olan düştüğünde seni kaldıran Bazen hakkımdan da gelse o candır asla acıtmaz onun kelamları

Daha çok çok anılarımız var ama dostluk canlık ayrıdır,

Siz siz olun lazlara bulaşmayın delidir amma o candır candan değerliddir...
Hepinizin canı can olduğunu görürsünüz

Devamını sonra gene yazacam...

Unutmayın Can Can dost çok insana denmez oda biri hep @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] oldu

İyiki varsın danam (:

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]