Konu: Nasıl?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Ocak 2022, 23:37   #1
AreS
AreS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Nasıl?

Hep merak ettiğim bir şey vardır insanların gerçek yüzünü görebilmek için illaki dosta yana yatıp düşman olmak gerekiyor ya da insanların karakterik hallerini görebilmek için sadece gözlemlemek mi gerekiyor çıkarcı olduklarını düşündüğüm doğrudur yapmacık haller rolleri girip oyunculuğunu Gerçekten böyle insanların var olması üzücü mü Evet kesinlikle üzücü Sadece aptal* ayağına yatıp izlemekten başka bir şey yapmıyoruz mesela Ama biraz daha samimi olayım Aman biraz daha hakkında konuşayım Aman laflar taşıyım da aman kendi kişiliğimi Ruhumun egosunu tatmin edeyim düşüncesine giren Bu tür insanlardan açık ve net nefret ediyorum sizlerden sizin gibi insanların varoluşundan utanıyorum sizlere bir tavsiyem var hayatınızda sadece bir kişi olsun Ama sağlam karakterli dost olsun sizlere hatanızı yanlışınızı söyleyen dostlar edinin kendinize bile güvenmeyin bunda çok samimi söylüyorum Bir gün geliyor kendinizde bile kavga etmek zorunda kalıyorsunuz kimseye dost yemeyeceksiniz arkadaş demeyeceksiniz bu zamanda kendi ailenize bile güveniyorum diyor ki kaldı ki bir başkasına nasıl güveneceksin iz ya da bunu nasıl başarabiliyor sunuz.