Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Ocak 2022, 14:52   #10
AlgoS
AlgoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Ocean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
inegölde spor için ekstra bir çaba harcamaya gerek yoktur hanımefendi çocuğunuzu sokağa salmanız kâfidir. çok güzel bir güreşçi, ring dövüşçüsü olabilir. bunu ya döverek ya da dövülerek bir şekilde öğrenir inegöl'de doğal bir seleksiyondur bu. tıpkı okavango deltasında yaşayan çitaların avlanmayı kendiliğinden öğrenmesi gibi. tabii tüm bunların yanında, it, kopuk, hırsız ve gaspçı olabilme ihtimali de promosyon olarak gelmektedir. çocuklara sahip çıkmak lazım tabii ki.
İnegöl hakkında bu kadar çok bilgiye sahipsiniz sanırım anlattığıniz kişiler içinde siz de varsiniz . Ben de İnegölde yaşayan yetişen aslen de buralı yım ama ne hırsızım ne gapsci ki o dedjginiz şeyler çoğu yerde mevcut inegol e has değil . Yeğenim valeybol takimin da guresde değil mesela . Ve kim oluyorsunuz ki İnegöl insanını asaliyorsunuz o hakkı kendinize nasıl buluyorsunuz pes . Ben de İnegöl genciyim dediğim gibi benim yorumlarım dan da uzak durun bu kadar asaladiginiz bir ilçenin gençleri ile muhhatap olmak zorunda kalmazsiniz.

Dürüstlük kişinin bildiğini söylemekle... İşine geleni söylemek, arasında yaptığı seçime dayanan bir ahlak sorunudur.