Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Temmuz 2021, 22:46   #1
Yazgı
Huysuz ve tatlı kadın..
Yazgı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Ayın Yıldız Editörü Anketi - Temmuz

Merhaba değerli IRCForumu.org üyelerimiz; Ayın Yıldız Editörü Yarışması Anketimizi sizlerin oylamasına açıyoruz. Oylanacak olan sözlerimiz aşağıda numaralandırarak verilecektir.

En çok beğendiğiniz Dostluk Sözünü yukarida sözlerin numarasına göre sıralanmış anketimizden oylamayı unutmayınız.

1 Numaralı Söz

Dost dediğimiz, içimizde yaşattığımız sevginin dışa vuran simgesidir.

2 Numaralı Söz

Bir satırınla sığdırdım seni yüreğime... Binbir envayi renge de boyayıp astım göğün en mavisine mısra mısra dizeler yazsam da ifadesi harf olur. Dostluk dergahımsa ebedidir.

3 Numaralı Söz

Dost dediğin yanında olmalı. Sabah doğan "Güneş" akşam çıkan "Ay" yağmurdan sonra beliren "Gökkuşağı"
gibi günün hangi saati farketmez. Gökyüzünün kararmasına izin vermemeli. Işığını da yardımını da senden esirgememeli.

4 Numaralı Söz

Gerçek dost; sıkıntını ve sevincini sen söylemeden de sesinden - gözlerinden anlayabilen ve ortak olabilendir.

5 Numaralı Söz

Dostluk, unutulmuş bir ağaçta çıtırdayan dalların üstünde tutunmaya çalışan yaprağa verilen su kadar değerlidir.

6 Numaralı Söz

Dostluk , çıktığın o uzun yolda önünü aydınlatan bir meşale gibidir, karanlık arttıkça parıltısı yükselir.

Anketimiz 10.07.2021 tarihinde sona erecektir.

En çok oyu alarak Ayın Yıldız Editörü olmaya hak kazanan editörümüze bir ay boyunca kullanacağı "Yıldız Editör" rankı eklenecektir ve birinci olan Dostluk Sözü kazananın nickiyle birlikte IRCForumu.org vitrininde bir ay boyunca sergilenecektir.

Yarışmaya katılan tüm editör arkadaşlarıma teşekkür ederek anketi sizlerin oylamasına açıyorum. Elbette ki birinci bir tane olacak ancak IRCForumu.org ailesinin tüm editörleri gönlümüzde birincidir.

Başarılar dileriz
.

Konu Yazgı tarafından (31 Temmuz 2021 Saat 14:18 ) değiştirilmiştir..