Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Kasım 2021, 07:33   #16
KahKaha
KahKaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Eli değdiği için profilime girmiştir, kadim dostum.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Bir çok forumdan bilirim kendisini ama sadece gıyaben tanıyorum. Kendi halinde bir forumcu.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Kısa bir süre moderatörlük yapmıştı sanırım.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - En sevdiğim, saygı değer yayıncı.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Düşünce Platformundaki köşesi için yazmıştım. Ona cevap verirken profile girmek zorunda kalmıştır.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Bilmediği yok, neyi merak etti de girdi acaba? O da yanlışlıkla bakanlardandır.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Neden forumda hayalet gibi dolaştığını deli gibi merak ettiğim üye.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Arkadaş eklemek için ziyaret etmiştir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Hiç tanımıyorum.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Taze moderatörümüz.