Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Ekim 2021, 20:54   #27
Rü_
emotions and memories
Rü_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Absent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İşte geldim burdayıııııııım

Hemen başlıyorum sorulara..

1- Forum hayatın nasıl başladı ve bu forumu nasıl buldun?
2- Sence irc mi forum mu?
3- Neden burada bizimlesin ve sence forumumuz nasıl bi yer?
4- Klasik sorum, beni bana anlatır mısın?
5- En son ne zaman öpüştün?
6- Vücudunda en beğendin yer neresi?
7- Sence ideal erkek nasıl olmalıdır?
8- Sevgili olduğun kişiden beklentilerin nelerdir?
9- Sana edilen en değişik iltifat neydi?
10- Seni aldatan birini affeder misin?

Kolay gele hanfendi
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] unuttuğunu düşünüp sevinmiştim son geceye saklamışsın sorulara bi baktım da çok sorarken zorlandığını düşünmüyorum seversin )

1 forum hayatım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ile tanışarak başladı ilk forum deneyimim burası ve ilkler herzman güzeldir ilk başlarda çok farklı gelmişti ve alışamamıştım ama şuan benm için instagram gibi çok seviyorum forum oyunları üye soruları hepsi ayrı güzel kurulan dostluklar çok değerli sohbet ile alakası yok bence alışan insan bir daha sohbet etmek istemiyor )
2 tabiki forum
3 birinci soruyla aynı sanki d
4 seni sana nasıl anlatayım burda ) anlatmayla olmaz ama çok sağlam karakterli sözünün eri mesaja cevap vermeyince sinirlenen çok değişik yorumları olan değişk diyorum içi dışı bir Nuri alço gibi adamsn djdj bi gazozun eksik benide sana alıştıran hayat neler yapmaz be Serkan deli dolusun ve bu halin çok severim
5. Soru nasıl bi sorudur
6 bence her yerim çok güzel sjsjs kaşımı gözümü ayrı beğenirim
7ideal erkek direksiyonu tek elle avucuyla hakimiyet kuran pısırık olmayan esmer kaşı gözü yağız hoş görüşlü çocuk ruhlu eğlenmesini bilirken sağlamda bir karakteri olmalı daha bir Sürü şey biliyon işte
8 sadece sevgili olduğum kişiden değil hayatta işte ilişkide kimseden bir beklentim yok açıkçası ne kadar çok beklenti o kadar üzüntü çok fazla beklenti içine girmemek gerekiyor tamamen huyu huyuma suyu suyuma benzese süper olur ;D
9yanakların pembe pembe
10 kolay kolay güvenemediğim için kimseyi affetmem Allah affetsin

Teşekkür ederim