Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Ekim 2021, 09:08   #26
Rü_
emotions and memories
Rü_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
KahKaha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tebrikler canım
Henüz tanışıklığımız çok yeni ama bir kaç gözlemim oldu, onlar üzerinden sorular soracağım
1. Öğrenmeyi seven birisin, eğer herhangi biri işinin ehlinden öğrenmek imkanın olsaydı, bu ne ve kim olurdu?
Net soramadığımı düşünüyorum, örnek vereyim… Basketbol oynamayı, Michael Jordan’dan öğrenmek isterdim gibi
2. En sevdiğin yiyecek nedir?
3. Güzel börek açar mısın?
4. Herkese ayakkabı sorulur, sana çorap sorucam. Kaç çift çorabın var?
5. Bu soruyu çok samimi bir yerden soruyorum ve cevap vermek istemezsen saygıyla karşılarım. Tesettür senin için neyi ifade ediyor?

Son olarak, neşeni çok seviyorum
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımcım hoşgeldiniz )
Geleyim sorulara pek heyecan yaptım
Evet öğrenmeyi severiz birazda meraklıyım yani şuan pek bi bişey gelmedi aklıma ne öğrenmek istiyorum bilemedim tabiki birçok şey var forum ehili olan kimseler olarak @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve senden çok şey öğrenmek istiyor olabilirim onun dışında 3 . Soruyla birleştireyim bu soruyu güzel börek nasıl açılır öğrenmek isterim özellikle su böreği ve baklava ) bu konuda ananem ve teyzelerimi örnek alıyorumda gene de pe yapmıyorm sjsjsj

2 en sevdiğim yiyecek güzel soru hangisini seçsem bilemedim inciri çok severim ve şu sıralar Suriye şavurmasına bayılıyorum tavsiye edilir

4 böyle bir soru beklemiyordum hiç saymadım ama bi sepet dolusu çorabım var

Tesettür için aslında bi çok şey anlatmak isterdim burda ne kadar hakkıyla örtüyorum bilemem .s ama Allah’ın ayeti tabiki tesettürlü olmaktan mutluyumm

Teşekkür ederim senin sevgin ikimizide yeter :**