IRCForumu.ORG   okey sitesi
sohbet


Ağaç Şeklinde Aç9Beğeni
  • 3 Post By Microsoft
  • 1 Post By Murat
  • 1 Post By Merve
  • 1 Post By Rhea
  • 1 Post By MaviS
  • 1 Post By oMeN
  • 1 Post By Reyhan

 
 
Seçenekler Stil
Alt 10 Aralık 2024, 11:28   #1
Nick kopyalandı!
Standart Yılbaşı ihaleleri başladı 4 ---> 9 Yaşında ÇOK MAKARA DOMAİN> Domaini Açık Arttırma <

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Domain kayıt yeri : namebright.com
Kayıt Başlangıç : 2016
Kayıt Bitiş : 2025
Yaş : 9

---------------------------------------------
Açık Arttırma Başlangıç : 500 TL
Minimum Artış : 50 TL
Hemen Al : 2500 TL
İhale Bitiş : 17.12.2024
---------------------------------------------


İhale Detayları

* İhalemiz Multi Konudur 4 farklı forumda konu aktif şekilde satış süresi boyunca devam edecektir.
* Teklif verdiğiniz forumun, forum saatinin 00:00 öncesinde en yüksek rakam geçerli teklif olacaktır.
* Ödemeniz ihale bitiminden 48 saat içerisinde talep edilir.
* Taksit imkanı sağlarım teklif vermeden taksit imkanlarını lütfen sorunuz.
* Ödeme Havale / EFT olarak kabul edilmektedir.
* 2000 TL üzeri tekliflerde Tasarım ve Hosting konusunda indirimli rakamlı destekler sağlanır.
* Youtube @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]Domains



Murat, oMeN ve Rhea bunu beğendiler.






 
Alıntı Yap
Alt 10 Aralık 2024, 11:33   #2
Nick kopyalandı!
Standart

İçerik gizlenmiştir.

İçerikleri görebilmek için üye olmalı ve üye girişi yapmalısınız.
Giriş Yap Kayıt Ol

Microsoft bunu beğendi.
 
Alıntı Yap
Alt 10 Aralık 2024, 11:49   #3
Nick kopyalandı!
Standart

İçerik gizlenmiştir.

İçerikleri görebilmek için üye olmalı ve üye girişi yapmalısınız.
Giriş Yap Kayıt Ol

Microsoft bunu beğendi.



[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
 
Alıntı Yap
Alt 10 Aralık 2024, 13:09   #4
Nick kopyalandı!
Standart

İçerik gizlenmiştir.

İçerikleri görebilmek için üye olmalı ve üye girişi yapmalısınız.
Giriş Yap Kayıt Ol

Microsoft bunu beğendi.



Beni itmeyin,
ben çabuk yabancılaşıyorum..


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
 
Alıntı Yap
Alt 11 Aralık 2024, 14:48   #5
Nick kopyalandı!
Standart

İçerik gizlenmiştir.

İçerikleri görebilmek için üye olmalı ve üye girişi yapmalısınız.
Giriş Yap Kayıt Ol

Microsoft bunu beğendi.
 
Alıntı Yap
Alt 13 Aralık 2024, 19:56   #6
Nick kopyalandı!
Standart

İçerik gizlenmiştir.

İçerikleri görebilmek için üye olmalı ve üye girişi yapmalısınız.
Giriş Yap Kayıt Ol

Microsoft bunu beğendi.
 
Alıntı Yap
Alt 16 Aralık 2024, 16:32   #7
Nick kopyalandı!
Standart

İçerik gizlenmiştir.

İçerikleri görebilmek için üye olmalı ve üye girişi yapmalısınız.
Giriş Yap Kayıt Ol

Microsoft bunu beğendi.



𝕡𝕖𝕣 𝕒𝕤𝕡𝕖𝕣𝕒 𝕒𝕕 𝕒𝕤𝕥𝕣𝕒 ✨
 
Alıntı Yap


Şu anda bu konuyu görüntüleyen etkin kullanıcılar: 1 (0 üye ve 1 ziyaretçi)
 

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Kapalı



Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 23:00.

IRCForumu.Org

IRC dünyasının buluşma noktası. Sohbet, bilgi ve eğlence burada!