Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Eylül 2021, 19:42   #1
Bitti
BiTTi DiYe ÜzüLDüğüM TeK ŞeY SaRjıM🤜🤛
Bitti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Delisohbet.net & cafealem.com Sunucu sahibi İnegöl ile röportajımız

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

LadyBird= Merhaba sevgili İnegöl öncelikle röportaj teklifimi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Nasılsınız?

İnegöl=Tşk ederim ladybird ıyim siz nasilsiniz?

LadyBird=Bende iyiyim teşekürler.
İnegöl'ü az cok tanıyorum tanımayanlar için kendini bize biraz tanıtır mısınız?
İnegöl kimdir?

İnegöl=Tabiki Ben fatih bildik bursa inegölde yaşıyorum yaşım 30 IneGoL de mobilya sektöründe çalışıyorum sanal aleme 2008 yilindan bu yana varim

LadyBird=Memnun olmuslardir
Teşekkür ederim. Uzun yıllardır bu sanaldasınız peki sizi sanala teşvik eden neydi? Sanali cazip kilan neydi size?

İnegöl=Tabi o zamanlarda bir arkadaşım da seslichat ta takılıyordu ve bende yazili chatle tanıştım o zamanlar sohbet muhabbet etmek cok hoşuma gidiyordu ve bu zamana kadar geldim tecrübe sahibi olduk

LadyBird=İcten sohbetin verdigi tat harika katılıyorum size.
Peki o zamanki sanal ile bu zamanki sanal ayni mi? Olumlu olumsuz size ne gibi katkıları oldu?

İnegöl=Tabi çocukluğumuzda yaşamış olduğumuz muhabbet saf temizdi şimdi sanalı tanıdıkça ve insanları tanidikca tadı yok ama bizim yanımızda bulunan dostlarınız olduğu sürece her zaman tadı olucaktir ilk in tadı başka

LadyBird=Evet masum sohbetler vardı çıkarsızdı.
Sunucu sahibisin suan buna nasil karar verdin var mi zorluğu?

İnegöl= Sunucu sahibi olmamda en büyük etken uzun zamanlar bazı arkadaşlarımın yanında muhabbet sohbet ettim ama şunu anladım madem ben bu sanaldayım neden kendi kanalım yok dedim ve actim dost bildiklerim yanimda ama dost görünüp yanimda takılanlar yok o yüzden cafealem.com oktay la samimiyetimiz her zaman vardı bir yola çıkmak istedim boyle fikrim var dedim ve beraber bu yolda basladik zamanında değer verdiğim insanlar yok yanimda sanal alemde takılmanin kötü yani bu

LadyBird= İnsanin bir dostu olmali ne güzel adınıza sevindim.
İşiniz sadece bir sohbet sitesi kurmakla bitmiyor, sohbet sitenizi beslemeniz ve user kazanmanız gerekiyor bu konuda nasıl bir yol ciziyorsunuz?

İnegöl=User kazanmada nasil bir yol çiziyorsunuz yazmissiniz bizim yıllara dayanan dostluğumuz ve arkadaşlığımız var reklam vererek kanalları kasarak ve cok değer verdiğiniz insanlari yanımızda görmek icin sosyal medyadan ulasiyoruz

LadyBird= Sizinde yaptığınız gibi linkleme olayının ne gibi yararı var varsa nelerdir?
Zorluklari nelerdir?

İnegöl=Zorluklarından başlamak istiyorum ilk
kanalımı açtığımda delisohbet.net i yanlış insanlarla beraber olduk yürümedi ve arkadaşlarımızla konuşup bir yer bulduk ve oktay cafealem.com kanalıyla saten görüşüyordum boyle bir fikrim olduğunu beyan edip konuştum kendiside ilimli baktı linkleme oldu 20 gün icinde cok guzel bir yerdeyiz ins daha cok guzel projelerimiz olucak

LadyBird= Üst yönetimde yer almak için neler yapmak gerekir. Bu yetklindirmeyi neye göre belirliyorsunuz ?

İnegöl=Üst yönetimde yer almak aslında kolay gelen insanin üslubu ahlâkî ve karşımızdaki bay ve bayanla konuşmasına bakılır ve arkadaşlarımızla konuşup yetki verilir ilerleyen zamanda kendisini tanıdıktan sonra hakettiği yere elbet gelicektir önceliğimiz SAYGI dir

LadyBird=Katılıyorum insanlar birbirini sevmeyebilir ama saygı duymalı.
Alternatif giriş seçenekleri user sayisini etkiliyor mu?

İnegöl=Tabikide Ne kadar çok giriş olursa seviye sohbet muhabbet cok guzel bir şekilde ilerliyor Gelen arkadaşlarimizin cani sıkılmıyor saten cogunlumuz oyun kanallarıyla meskul sanal alemde ilklerin peşindeyiz biz tanımış olduğum bir genç çevre var ve onlarda bizimle beraberler

LadyBird=Sohbet odası için de genel bir kural var mı? Sohbet ederken uyulması gereken (........) şu kural onceliktir diyebileceğiniz boslugu en önemli hangi kuralı yazarsınız?

İnegöl=Sohbet kanalımızın founderi var sunucuda bir forum sorumlusu varken kesinlikle admin kimse çıkamaz o olsada olmasada ona karşı saygısızlık yapmak istemiyoruz biz en başında görev dağılımınızı yaptik herkez buna tamam kararı verdi Bir karar verirken admin arkadaşlarımızla istisare edip toplantı yapıp değerlendirme yapıyoruz kimseye karşı saygısızlık olmasin diye.

LadyBird=Günümüzün iletişimin en önemli ve güçlü araçlarından birisi internettir. İnternetin yaygınlaşması ile birlikte sohbet siteleri de önem kazandı. Hızlı bir ivmeyle dijitalleşen insanlara sohbet siteleri ne gibi bir yararı oldu Kendi düşüncelerini bizimle paylaşır mısınız?

İnegöl=. 2000 li yıllarda bu kadar yaygın değildi dediginiz gibi simdi ise internet cok guzel bir şekilde ilerlemekte biz emek verirken seo sosyal medya facebok ıstegram skyp gibi sosyal medya hesaplarımızı kullanıp seviyeli değer verdiğiniz bir ortam kurma yolundayız bizi bu konularda yalnız bırakmayan arkadaşlarımızda var Facebok sorumlumuz masal seo sorumlumuz Droqon ve oktay forum sorumlusu benim genç kısım ınstagram wep sayfalardan reklam veriyorlar Bu bulunduğumuz ortamda herkes emek veriyor

LadyBird= Chat yapmanın ne kadar keyifli ve ne kadar nostaljik olduğunu hepimiz biliyoruz. Bir zamanlar sırf bunun için evden kaçıp kafelere giden dönemleri hatırladığımızda mutlu oluyoruz. Sizler de bu ortami samimiyeti kurmak için zaten çok çalışıyorsunuz kemik kadronuz gercekten çok güzel. Bu düzeni kurmak kolay değil.
Site sahibi olarak olmazsa olmaziniz nedir? Bu benim kırmızı noktam bu kural dışına çıkmam dediğiniz bir kural var mi?

İnegöl= Benim olmazsa olmadım dediğim saygısızlıktır en çok kızdığım konu budur ve yıllardır bu sanal alemde takılırken nadir gerçek dostlarım vardır onlara karşı ve bana karşı saygısızlık yapılmasına tahammül edemem

LadyBird=Sohbet kanalinda cikan bir kavgada uyguladığınız ilk komut ilk yaklaşımınız nasıl olur?

İnegöl=.Kavga eden 2 kişiyi bir odaya alıp dertlerini dinlerim uzlaşmaya vardırmak icin elimden geleni yaparım daha sonra konuyu kapatıp başka bir konu açıp ortamı yumusatmaktan yanayim

LadyBird= En güzel ve zararsız yöntem bence konuşarak halledilmeyecek birşey yoktur.
Kanal ve forum arasindaki ilişkiyi anlatır mısınız?

İnegöl= Tabi uzun zamandır sanalda takılırken cok değer verdiğim biri gelip forum la tanıştırdı beni ve o ortama ayak uydurmam icin analiz yaptim ve cok guzel dostluklar arkadaşlıklar yaptim kanalımda bazı adminler forum uyelerimiz kendilerinden memnunum boyle bir platform olmamış olsaydı eğer güvenme hissim biraz geride kalicakti Ircforumu.org ekibi ve üyeleri gerçekten çok sağlam dostlukları ve arkadaşlıkları var her konuda yanimda oluyorlar

LadyBird=Bu guzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.
Röportajın sonuna geliyorken eklemek istediğiniz birşeyler var mı?

İnegöl=Siz değerli insanlarla tanışıp bu guzel ortamda olmaktan mutluyum ben size cok tsk ederim vaktinizi ayırdığınız icin

LadyBird=Benim için çok keyifliydi değerli vaktiniz bize ayırdığınız için teşekkür ederim. Kanalinizda basarilar. sen ve Oktay in dostlugunu baki olmasını diliyorum

İnegöl=Çok tsk ederim herşey icin verdiğiniz emekler icin .

Konu Bitti tarafından (05 Eylül 2021 Saat 01:46 ) değiştirilmiştir..